اسپیس ایران | بلاگ
وردپرس

باگ وردپرس 3.7.1 : “هیچ پیوست چندرسانه‌ای پیدا نشد”

طی روز های گذشته تعدادی از کاربران وردپرس پس از آپگرید به نسخه ی 3.7.1 با یک باگ در بخش “کتابخانه پرونده های چند رسانه ای” در مدیریت وردپرس مواجه شده اند.

این باگ به این صورت است که در زمان مراجعه به بخش “کتابخانه پرونده های چند رسانه ای” در مدیریت وردپرس عبارت “هیچ پیوست چندرسانه‌ای پیدا نشد” نمایش داده می شود و تصاویر آپلود شده و … نمایش داده نمی شوند.

برای برطرف کردن این باگ به صورت موقت کافیست تا به بخش افزونه ها در مدیریت وردپرس مراجعه کنید و افزونه ی جلالی را غیر فعال کنید، این مشکل با غیر فعال کردن افزونه ی جلالی به صورت کامل برطرف خواهد شد.

در صورت هرگونه سوال یا مشکل در این مورد این آموزش می توانید از طریق بخش پشتیبانی اسپیس ایران و یا بخش نظرات با ما در ارتباط باشید و سوالات و مشکلات خود را در این مورد مطرح کنید.

حل مشکل هیچ پیوست چندرسانه‌ای پیدا نشد – نمایش تصاویر چند رسانه ای در وردپرس – باگ وردپرس 3.7.1 – نمایش تصاویر کتابخانه در وردپرس – عدم نمایش تصاویر در وردپرس – عدم نمایش تصاویر آپلود شده در مدیریت وردپرس – مشکل تصاویر وردپرس – تصاویر پرونده های وردپرستجربه بالاترین سطح کیفیت میزبانی وب
اسپیس ایران با بیش از ۱۰ سال تجربه، انواع خدمات میزبانی وب، ثبت دامنه و سرور های مجازی را با بالاترین سطح کیفیت ممکن ارائه می نماید.
خرید هاست
ثبت دامنه
سرور مجازی

بیشتر بخوانید

دلایل مشکل در ورود به بخش مدیریت وردپرس

admin

آموزش تنظیمات اف تی پی در ورد پرس

admin

آموزش حل مشکل کندی بخش مدیریت وردپرس در زمان استفاده از ووکامرس

admin

دانلود وردپرس 3.8 نسخه اصلی

admin

وردپرس چیست؟ معرفی و بررسی کامل word press

admin

آموزش تغییر کلمه عبور وردپرس از طریق فایل دیتابیس

admin

نوشتن دیدگاه