خرید سرور اختصاصی

سرور های اختصاصی اسپیس ایران در دو موقعیت آلمان و فنلاند ارائه می گردد، بیش از 10 سال همکاری مستمر با یکی از معتبر ترین دیتاسنتر های اروپا با نام هتزنر به همراه میزبانی هزاران وبسایت و صد ها سرور مجازی، اسپیس ایران را مبدل به یک شریک تجاری برای این دیتاسنتر کرده است. سرعت دسترسی مناسب از داخل ایران، شبکه بسیار پایدار، ارائه سخت‌افزارهای قدرتمند و قیمت مناسب از مهمترین خصوصیات این سرورها می‌باشد.

به طور کلی سرور های اختصاصی آلمان و فنلاند از نام گذاری و سخت افزار مشابه برخوردارند با این حال سرور های اختصاصی آلمان از پینگ و شبکه پایدارتری در ارتباط با کشور ایران برخوردار بوده و یکی از بهترین گزینه ها برای خرید سرور اختصاصی می باشد.

سرور اختصاصی آلمان

خرید سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی فنلاند

خرید سرور اختصاصی فنلاند

dedicate-servers

:: 99.92% - 483 رای
100%

پرسش های متداول:

سرور اختصاصی (Dedicated Server) چيست؟

سرور اختصاصی یا dedicated server در واقع یک کامپیوتر با سخت افزار قدرتمند است که در مکانی به نام مرکز داده یا دیتاسنتر نگهداری می شود. دیتاسنتر محل نگهداری انواع سرور است و به صورت ۲۴ ساعته به اینترنت متصل می باشد.

۰۲۱-۷۷۰۰۰۰۰۳

۰۲۱-۲۲۲۳۸۶۹۰

پیامک: ۵۰۰۰۲۰۴۰۰۹۰

تمرکز اسپیس ایران ارائه سرویس های میزبانی وب با بالاترین کیفیت و مناسب ترین تعرفه های ممکن می باشد، سرویس هایی که کاربران را تا حد امکان از مشکلات جانبی دور نگاه دارد. خدمات اسپیس ایران شامل میزبانی وب، فروش هاست، ثبت دامنه، فروش هاست لینوکس، سرور مجازی، سرور اختصاصی و... می باشد.


SPACEIRAN 5.4 All Rights Reserved