تحویـل سـفارشـات

سرویس های میزبانی وب:

اطلاعات کاربری تمامی سرویس های میزبانی وب، بلافاصله پس از تکمیل سفارش به صورت خودکار برای کاربران ارسال می شود.

دامنه های بین المللی:
تمامی دامنه های بین المللی بلافاصله پس از تکمیل سفارشات به صورت خودکار به ثبت می رسند و قابل استفاده می باشند، اطلاعات مربوط به دامنه ها طی ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. (پس از ثبت دامنه های بین المللی یک ایمیل فعال سازی برای کاربران ارسال می شود و لازم است تا این ایمیل توسط کاربران تایید شود)

دامنه های آی آر:
تایید و ثبت تمامی دامنه های آی آر نیازمند تایید وبسایت نیک می باشد، تایید دامنه های دات آی آر توسط وبسایت نیک به صورت دستی و معمولا در ساعات اداری انجام می شود.

درخواست ثبت دامنه های آی آر بلافاصله پس از تکمیل سفارشات به صورت خودکار برای وبسایت نیک ارسال می شود و دامنه ها پس از تایید وبسایت نیک فعال خواهند شد.

در صورتی که سفارش سرویس میزبانی وب به همراه ثبت دامنه آی آر ارسال شده باشد، بلافاصله پس از تکمیل سفارش اطلاعات کاربری سرویس میزبانی وب برای کاربران ارسال می شود و کاربران پس از تایید دامنه توسط وبسایت نیک، قادر به استفاده از دامنه سرویس خواهند بود.

سرور های مجازی:
تحویل تمامی سرور های مجازی به صورت آنی بلافاصله پس از ارسال سفارشات انجام شده و اطلاعات سرور از طریق ایمیل برای کاربران ارسال می شود.

در صورت وجود هرگونه سوال در مورد خدمات و سرویس های اسپیس ایران در هر زمان می توانید از طریق ارسال درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

۰۲۱-۷۷۰۰۰۰۰۳

۰۲۱-۲۲۲۳۸۶۹۰

پیامک: ۵۰۰۰۲۰۴۰۰۹۰


فروش هاست - هاست لینوکس ارزان - فروش هاست لینوکس - ثبت دامنه - خرید سرور مجازی - خرید هاست - خرید هاست و دامنه - هاست ارزان - هاست پرسرعت SSD - هاست دانلود - ثبت دامنه ارزان - سرور مجازی SSDSPACEIRAN 5.3 All Rights Reserved