تحویل سفارشات

سرویس های میزبانی وب:

اطلاعات کاربری تمامی سرویس های میزبانی وب، بلافاصله پس از تکمیل سفارش به آدرس ایمیل کاربران ارسال می شود.

دامنه های بین المللی:
تمامی دامنه های بین المللی بلافاصله پس از تکمیل سفارش به ثبت می رسند و قابل استفاده می باشند، اطلاعات مربوط به دامنه ها طی ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. (پس از ثبت دامنه های بین المللی یک ایمیل فعال سازی برای کاربران ارسال می شود و لازم است تا این )

دامنه های آی آر:
تایید و ثبت تمامی دامنه های آی آر نیازمند تایید وبسایت نیک می باشد، تایید دامنه ها توسط وبسایت نیک به صورت دستی و معمولا در ساعات اداری انجام می شود.

درخواست ثبت دامنه های آی آر بلافاصله پس از تکمیل سفارشات به صورت خودکار برای وبسایت نیک ارسال می شود و دامنه ها پس از تایید وبسایت نیک فعال خواهند شد.

در صورتی که سفارش سرویس میزبانی وب به همراه ثبت دامنه آی آر ارسال شده باشد، بلافاصله پس از تکمیل سفارش اطلاعات کاربری سرویس میزبانی وب برای کاربران ارسال می شود و کاربران پس از تایید دامنه توسط وبسایت نیک، قادر به استفاده از دامنه ی سرویس خواهند بود.

سرور های مجازی:
مدت زمان تحویل سرور های مجازی با توجه به نیاز به زمان برای نصب سیستم عامل و تنظیمات اولیه در ساعات اداری بین 1 الی 12 ساعت می باشد.

در صورت هرگونه سوال یا مشکل در مورد خدمات و سرویس های اسپیس ایران در هر زمان می توانید از طریق بخش پشتیبانی و ارسال درخواست با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما : 77000003-021    و   22238690-021       پیامک : 3000222385       ارتباط با ما


کلمات کلیدی: هاست لینوکس ارزان - فروش هاست - فروش هاست ایران - هاست ارزان - فروش هاست لینوکس هاست و دامنه - میزبانی وب - ثبت دامنه - هاست لینوکس - هاست ارزان - ثبت دامنه ارزان - ثبت دامنه ملی - میزبانی وب لینوکس - هاست و دامنه  - خرید هاست - خرید هاست ارزان - فروش هاست لینوکس ارزان - فروش هاست دایرکت ادمین - خرید سرور مجازی  - سرور مجازی ارزان - سرور مجازی SSD


spaceiran pricing1
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه اسپیس ایران محفوظ می باشد. Designed by SPACEIRAN v5.0.3 Copyright © 2011-2017 All Rights Reserved

spaceiran v5.0.3 All Rights Reserved