تحویل سفارشات

سرویس های میزبانی وب:

اطلاعات کاربری تمامی سرویس های میزبانی وب، بلافاصله پس از تکمیل سفارش به صورت خودکار برای کاربران ارسال می شود.

دامنه های بین المللی:

تمامی دامنه های بین المللی بلافاصله پس از تکمیل سفارش به صورت خودکار ثبت شده و فعال می گردند، اطلاعات مربوط به دامنه طی ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. (پس از ثبت دامنه های بین المللی یک ایمیل فعال سازی برای کاربران ارسال می شود و لازم است تا این ایمیل توسط کاربران تایید گردد)

دامنه های آی آر:

تایید و ثبت تمامی دامنه های آی آر نیازمند تایید وبسایت نیک می باشد، تایید دامنه های دات آی آر توسط وبسایت نیک به صورت دستی و معمولا در ساعات اداری انجام می شود.

درخواست ثبت دامنه های آی آر بلافاصله پس از تکمیل سفارشات به صورت خودکار برای وبسایت نیک ارسال شده و دامنه پس از تایید وبسایت نیک فعال خواهد می گردد.

در صورتی که سفارش سرویس میزبانی وب به همراه ثبت دامنه آی آر ارسال شده باشد، بلافاصله پس از تکمیل سفارش اطلاعات کاربری سرویس میزبانی وب برای کاربران ارسال می شود و کاربران پس از تایید دامنه توسط وبسایت نیک، قادر به استفاده از دامنه سرویس خواهند بود.

سرور های مجازی:

تحویل تمامی سرور های مجازی به صورت آنی بلافاصله پس از ارسال سفارشات انجام شده و اطلاعات سرور از طریق ایمیل برای کاربران ارسال می شود.

سرور های اختصاصی:

مدت زمان تقریبی تحویل سرور های اختصاصی آلمان بین ۱۵ دقیقه تا ۴۸ ساعت کاری می باشد و با توجه به زمان تحویل سرور توسط دیتاسنتر متفاوت خواهد بود.

در صورت وجود هرگونه سوال در رابطه با خدمات و سرویس های اسپیس ایران می توانید از طریق ارسال درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

اسپیس ایران میزبان مطمئن وبسایت شما

۰۲۱-۷۷۰۰۰۰۰۳

۰۲۱-۲۲۲۳۸۶۹۰

پیامک: ۵۰۰۰۲۰۴۰۰۹۰

تمرکز اسپیس ایران ارائه سرویس های میزبانی وب با بالاترین کیفیت و مناسب ترین تعرفه های ممکن می باشد، سرویس هایی که کاربران را تا حد امکان از مشکلات جانبی دور نگاه دارد. خدمات اسپیس ایران شامل میزبانی وب، فروش هاست، ثبت دامنه، فروش هاست لینوکس، سرور مجازی، سرور اختصاصی و... می باشد.


instagram

enamad

spaceiran

SPACEIRAN 6.0 All Rights Reserved.