همکاری در فروش

اسپیس ایران از تمامی افراد جهت همکاری در فروش خدمات میزبانی وب دعوت به عمل می آورد، در سیستم همکاری در فروش اسپیس ایران به ازای خرید کمیسیون دریافت خواهد کرد. شما به سادگی می توانید از طریق قرار دادن لینک اختصاصی خود و بنر های تبلیغاتی اسپیس ایران در وبسایت خود یا تبلیغات در سایت ها و شبکه های اجتماعی مانند کانال های تلگرام و اینستاگرام و.. محلی برای کسب درآمد آنلاین ایجاد کنید.

نحوه عملکرد سیستم همکاری در فروش اسپیس ایران:

پس از عضویت در بخش پشتیبانی اسپیس ایران یک لینک اختصاصی در اختیار شما قرار داده شده و 20 درصد از مبلغ سفارش تمامی کاربرانی که از طریق لینک اختصاصی شما وارد وبسایت اسپیس ایران شده و سفارش خود را تکمیل کنند به اعتبار حساب همکاری در فروش شما اضافه خواهد شد. در هر زمان امکان ارسال درخواست واریز وجه وجود دارد تا کمیسیون مربوطه در زمانی کوتاه به حساب بانکی شما واریز شود.

شما می توانید یکی از بنر های تبلیغاتی اسپیس ایران را را در وب سایت خود قرار دهید و یا از طریق لینک اختصاصی به تبلیغات در شبکه های اجتماعی یا سایت های مختلف بپردازید، هر بازدید از اسپیس ایران از طریق لینک اختصاصی که منجر به خرید گردد، به صورت خودکار در حساب بازاریابی شما ثبت خواهد شد. این سیستم با استفاده از کوکی های ثبت شده بر روی مرورگر بازدید کنندگان تا 60 روز پس از بازدید، کمیسیون هر خرید را در حساب شما ثبت خواهد کرد.

مثال:

1- فردی از طریق لینک اختصاصی شما وارد وبسایت اسپیس ایران می شود.
2- این فرد در بخش پشتیبانی عضو شده و سفارش جدیدی ارسال می کند.
3- پس از تکمیل سفارش، سیستم به صورت خودکار 20 درصد از مبلغ سفارش را به کمیسیون حساب همکاری در فروش شما اضافه می کند.
4- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه درخواست دریافت وجه، درخواست دریافت کمیسیون موجود در حساب کاربری خود را ارسال نمایید.

فعالسازی حساب همکاری در فروش:

1- وارد حساب کاربری خود در اسپیس ایران شوید، در صورتی که از کاربران اسپیس ایران نمی باشید در بخش پشتیبانی ثبت نام نمایید.
2- در منوی بالای بخش پشتیبانی روی گزینه بازاریابی کلیک کنید.
3- روی گزینه "فعال سازی حساب بازاریابی" کلیک کنید. (در این مرحله حساب همکاری در فروش شما فعال شده و لینک اختصاصی خود را دریافت می کنید)

نحوه واریز وجه:

در هر زمان که اعتبار حساب همکاری در فروش شما به 50,000 تومان رسیده باشد با کلیک روی گزینه "درخواست دریافت وجه" می توانید درخواست دریافت وجه را ارسال کنید تا مبلغ به حساب بانکی شما واریز گردد.

نکته: هرگونه تقلب از قبیل ایجاد کاربران مجازی توسط کاربر اصلی موجب توقف در سرویس دهی و مسدود سازی تمامی سرویس های کاربر خاطی خواهد شد.

سال 1398:

سال 1397:

سال 1396:

سال 1391

پرسش های متداول:

همکاری در فروش اسپیس ایران شامل تمامی سرویس های میزبانی وب از جمله فروش هاست ویژه، هاست پربازدید، هاست دانلود و سرور های مجازی می شود.

۰۲۱-۷۷۰۰۰۰۰۳

۰۲۱-۲۲۲۳۸۶۹۰

پیامک: ۵۰۰۰۲۰۴۰۰۹۰

تمرکز اسپیس ایران ارائه سرویس های میزبانی وب با بالاترین کیفیت و مناسب ترین تعرفه های ممکن می باشد، سرویس هایی که کاربران را تا حد امکان از مشکلات جانبی دور نگاه دارد. خدمات اسپیس ایران شامل میزبانی وب، فروش هاست، ثبت دامنه، فروش هاست لینوکس، سرور مجازی، سرور اختصاصی و... می باشد.


SPACEIRAN 6.0 All Rights Reserved.