همکاری در فروش

اسپیس ایران از تمامی کاربران جهت بازاریابی خدمات میزبانی وب دعوت به همکاری می کند، در حال حاضر سیستم همکاری در فروش اسپیس ایران به ازای هر فروش و از طریق قرار دادن بنر های تبلیغاتی در وبسایت شما می باشد. در این سیستم شما در برابر هر فروش کمیسیون دریافت خواهید کرد.

نحوه ی عملکرد سیستم همکاری در فروش اسپیس ایران :

نحوه کار این سیستم به این صورت است که شما یک لینک اختصاصی ویژه دریافت می کنید و پس از آن 25% از مبلغ سفارش تمامی کاربران جدیدی که از طریق لینک اختصاصی ویژه شما وارد وبسایت اسپیس ایران شوند و سفارش خود را در بخش پشتیبانی کامل کنند به کمیسیون بازاریابی حساب کاربری شما اضافه می شود و در زمانی که شما درخواست واریز وجه را به همراه شماره حساب خود برای ما ارسال کنید آن مبلغ پس از مدت زمان کوتاهی به حساب شما واریز خواهد شد.

شما می توانید به انتخاب خود یکی از بنر های تبلیغاتی اسپیس ایران را را در وب سایت خود قرار دهید، پس از آن هر بازدید از وب سایت اسپیس ایران که منجر به خرید سرویس در وبسایت گردد، به صورت خودکار در حساب بازاریابی شما ثبت می شود، این سیستم با استفاده از کوکی های ثبت شده بر روی مرورگر بازدیدکننده ها تا 60 روز پس از بازدید مراجعه کنندگان هر گونه خرید از وبسایت اسپیس ایران را در حساب شما ثبت خواهد کرد.

به عنوان مثال :
1- یک کاربر از طریق لینک اختصاصی ویژه ی شما وارد وبسایت اسپیس ایران می شود.
2- این کاربر در بخش پشتیبانی اسپیس ایران عضو می شود و سفارش جدیدی را تکمیل می کند.
3- پس از تکمیل سفارش این کاربر، سیستم به صورت اتوماتیک 25% از مبلغ سفارش کاربر را به بخش بازاریابی شما اضافه می کند.(25% سود بسیار مناسبی برای بازاریابی می باشد)
4- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه درخواست دریافت وجه، درخواست خود را مبنی بر دریافت حق بازاریابی موجود در حساب کاربری خود ارسال کنید.

آموزش فعال سازی سیستم همکاری در فروش :
1- با ایمیل و کلمه عبور خود وارد بخش پشتیبانی شوید.
2- در منوی بالای بخش پشتیبانی بر روی گزینه "همکاری" کلیک کنید.
3- بر روی گزینه ی "فعال سازی حساب به عنوان بازاریاب" کلیک کنید.(در این مرحله همکاری در فروش برای حساب کاربری شما فعال شده و شما لینک اختصاصی ویژه ی خود را دریافت می کنید)
4- لینک اختصاصی ویژه خود را در وبسایتتان قرار دهید.
شما میتوانید لینک ویژه ی اختصاصی خود را با توجه به شرایط و موقعیت های وبسایتان به تصاویر و یا متن های مختلف پیوست کنید، به عنوان مثال می توانید لینک اختصاصی ویژه ی خود را بر روی عبارت "این وبسایت توسط سرور های اسپیس ایران میزبانی می شود" پیوست کنید.
همچنین می توانید بنر های اسپیس ایران را در بخش های مختلف وبسایت خود قرار دهید و لینک اختصاصی ویژه ی خود را به آن ها پیوست کنید.

نحوه پرداخت وجه :

در هر زمان که سود حساب همکاری در فروش شما به بیشتر از 5000 تومان رسیده باشد شما با کلیک روی گزینه "درخواست دریافت وجه" می توانید این مورد را به ما اطلاع دهید تا ما موجودی حساب بازاریابی شما را طبق درخواست شما به اعتبار ناحیه کاربری و یا شماره حساب شما واریز کنیم.
مبلغ اعتبار همکاری در فروش از طریق واريز به كارت شتابي و يا شماره حساب کاربران و در مدت زمانی کوتاه انجام خواهد شد.

چند نمونه از بنر های تبلیغاتی اسپیس ایران :
شما می توانید از بنر های زیر در سایت های خود استفاده کنید.

جدید:

بنر هدیه از جانب "مسعود فلاحتی" کاربر اسپیس ایران:


سوالات متداول:

سوال: آیا امکان دارد حق بازاریابی من به اعتبار حساب کاربری اضافه شود و از آن در سفارش سرویس های جدید یا تمدید سرویس ها استفاده کنم؟
پاسخ: بله در صورت درخواست شما این امکان وجود دارد و حق بازاریابی شما به موجودی حساب کاربری شما اضافه خواهد شد.
سوال: آیا می توانم بنر های اسپیس ایران را در چندین وبسایت قرار دهم و یا از لینک اختصاصی ویژه ی خود در چندین وبسایت استفاده کنم؟
پاسخ: بله، هیچگونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
سوال: چه مدت پس از درخواست دریافت وجه، حق بازاریابی به حساب من واریز خواهد شد؟
پاسخ: پس درخواست دریافت وجه توسط شما و دریافت شماره حساب های شما حق بازاریابی شما طی مدت زمانی کوتاه و معمولا طی 24 ساعت به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.
سوال: آیا می توانم از بنر هایی که خودم آن ها را طراحی کرده ام استفاده کنم؟
پاسخ: بله این امکان وجود دارد اما لازم است تا ابتدا بنر ها را از طریق بخش پشتیبانی برای ما ارسال کنید تا متن و موارد درج شده در بنر ها توسط ما تایید شود.
سوال: آیا سیستم همکاری در فروش اسپیس ایران شامل مبلغ دامنه های ثبت شده نیز می شود؟
پاسخ: خیر، سیستم همکاری در فروش اسپیس ایران تنها شامل سرویس میزبانی وب می شود و شامل دامنه های ثبت شده نمی شود.

در اسپیس ایران تمامی کاربران قادر به استفاده از سیستم همکاری در فروش هستند.
دریافت کمیسیون تنها شامل فروش خدمات میزبانی وب می شود و شامل دامنه های ثبت شده نمی شود.
با استفاده از این سرویس شما علاوه بر دریافت کمیسیون، ما را در جذب کاربران جدید یاری خواهید کرد و ما پیشاپیش از این همکاری سپاسگذاریم.

تماس با ما : 77000003-021    و   22238690-021       پیامک : 3000222385       ارتباط با ما


کلمات کلیدی: هاست لینوکس ارزان - فروش هاست - فروش هاست ایران - هاست ارزان - فروش هاست لینوکس هاست و دامنه - میزبانی وب - ثبت دامنه - هاست لینوکس - هاست ارزان - ثبت دامنه ارزان - ثبت دامنه ملی - میزبانی وب لینوکس - هاست و دامنه  - خرید هاست - خرید هاست ارزان - فروش هاست لینوکس ارزان - فروش هاست دایرکت ادمین - خرید سرور مجازی  - سرور مجازی ارزان - سرور مجازی SSD


spaceiran pricing1
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه اسپیس ایران محفوظ می باشد. Designed by SPACEIRAN v5.0.4 Copyright © 2011-2017 All Rights Reserved

SPACEIRAN v5.0.4 All Rights Reserved