همکاری در فروش (بازاریابی)

اسپیس ایران از تمامی کاربران جهت بازاریابی خدمات میزبانی وب دعوت به همکاری می کند، در حال حاضر سیستم همکاری در فروش اسپیس ایران به ازای هر فروش از طریق قرار دادن بنر های تبلیغاتی در وبسایت شما می باشد. در این سیستم شما در برابر هر فروش کمیسیون دریافت خواهید کرد.

نحوه عملکرد سیستم بازاریابی اسپیس ایران:

شما یک لینک اختصاصی ویژه دریافت می کنید و پس از آن 20% از مبلغ سفارش تمامی کاربران جدیدی که از طریق لینک اختصاصی ویژه شما وارد اسپیس ایران شوند و سفارش خود را کامل کنند به اعتبار حساب همکاری در فروش شما شما اضافه می شود، زمانی شما درخواست واریز وجه را از ارسال کنید مبلغ پس از مدت زمان کوتاهی به حساب شما واریز خواهد شد.

شما می توانید به انتخاب خود یکی از بنر های تبلیغاتی اسپیس ایران را را در وب سایت خود قرار دهید، پس از آن هر بازدید از اسپیس ایران که منجر به خرید گردد، به صورت خودکار در حساب بازاریابی شما ثبت می شود، این سیستم با استفاده از کوکی های ثبت شده بر روی مرورگر بازدیدکننده ها تا 60 روز پس از بازدید مراجعه کنندگان هر گونه خرید از وبسایت اسپیس ایران را در حساب شما ثبت خواهد کرد.

مثال :
1- یک کاربر از طریق لینک اختصاصی شما وارد وبسایت اسپیس ایران می شود.
2- کاربر در بخش پشتیبانی اسپیس ایران عضو شده و سفارش جدیدی را تکمیل می کند.
3- پس از تکمیل سفارش سیستم به صورت خودکار 20 درصد از مبلغ سفارش را به اعتبار حساب همکاری در فروش شما اضافه می کند.
4- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه درخواست دریافت وجه، درخواست خود را مبنی بر دریافت اعتبار حساب همکاری در فروش خود ارسال کنید.

آموزش فعال سازی حساب بازاریابی:
1- وارد حساب کاربری خود شوید.
2- در منوی بالای بخش پشتیبانی بر روی گزینه "همکاری" کلیک کنید.
3- بر روی گزینه ی "فعال سازی حساب به عنوان بازاریاب" کلیک کنید. (در این مرحله همکاری در فروش برای حساب کاربری شما فعال شده و شما لینک اختصاصی خود را دریافت می کنید)
4- لینک اختصاصی را در وبسایت خود قرار دهید.
شما می توانید لینک ویژه ی اختصاصی خود را با توجه به شرایط و موقعیت های سایت خود به تصاویر و یا متن های مختلف پیوست کنید، به عنوان مثال می توانید لینک اختصاصی خود را بر روی عبارت "این وبسایت توسط اسپیس ایران میزبانی می شود" یا موارد مشابه پیوست کنید.

نحوه واریز وجه :

در هر زمان که اعتبار حساب همکاری در فروش شما به بیشتر از 20,000 تومان رسیده باشد با کلیک روی گزینه "درخواست دریافت وجه" می توانید درخواست دریافت وجه را ارسال کنید تا مبلغ به اعتبار ناحیه کاربری و یا شماره حساب شما واریز شود.

نکته: تقلب در عملکرد این سیستم و ایجاد کاربران مجازی توسط کاربر اصلی موجب اختلال در سرویس دهی و مسدود سازی کل سرویس های کاربر مربوطه خواهد شد.

چند نمونه از بنر های تبلیغاتی اسپیس ایران :
شما می توانید از بنر های زیر در سایت های خود استفاده کنید.

 

بنر جدید 1396:

بنر های سال 1391

 

 

   
  

 

 

 

 

 

 

 

 


سوالات متداول:

سوال: آیا امکان دارد اعتبار همکاری در فروش من به اعتبار حساب کاربری اضافه شود و از آن در سفارش سرویس های جدید یا تمدید سرویس ها استفاده کنم؟
پاسخ: بله در صورت درخواست شما این امکان وجود دارد و حق بازاریابی شما به موجودی حساب کاربری شما اضافه خواهد شد.
سوال: آیا می توانم بنر های اسپیس ایران را در چند سایت قرار دهم و یا از لینک اختصاصی ویژه ی خود در چند سایت استفاده کنم؟
پاسخ: بله، هیچگونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
سوال: چه مدت پس از درخواست دریافت وجه، حق بازاریابی به حساب من واریز خواهد شد؟
پاسخ: پس درخواست دریافت وجه توسط شما و دریافت شماره حساب های شما حق بازاریابی شما طی مدت زمانی کوتاه و معمولا طی 24 ساعت به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.
سوال: آیا می توانم از بنر هایی که خودم آن ها را طراحی کرده ام استفاده کنم؟
پاسخ: بله این امکان وجود دارد اما لازم است تا ابتدا بنر ها را از طریق بخش پشتیبانی برای ما ارسال کنید تا متن و موارد درج شده در بنر ها تایید شود.
سوال: آیا سیستم همکاری در فروش اسپیس ایران شامل مبلغ دامنه های ثبت شده نیز می شود؟
پاسخ: خیر، سیستم همکاری در فروش اسپیس ایران تنها شامل سرویس ها شده و شامل دامنه های ثبت شده نمی شود.

در اسپیس ایران تمامی کاربران قادر به استفاده از سیستم همکاری در فروش هستند.
دریافت کمیسیون تنها شامل فروش خدمات میزبانی وب و سرور های مجازی شده و شامل دامنه های ثبت شده نمی شود.

۰۲۱-۷۷۰۰۰۰۰۳

۰۲۱-۲۲۲۳۸۶۹۰

پیامک: ۵۰۰۰۲۰۴۰۰۹۰

تمرکز اسپیس ایران ارائه سرویس های میزبانی وب با بالاترین کیفیت و مناسب ترین تعرفه های ممکن می باشد، سرویس هایی که کاربران را تا حد امکان از مشکلات جانبی دور نگاه دارد. خدمات اسپیس ایران شامل میزبانی وب، فروش هاست، ثبت دامنه، فروش هاست لینوکس، سرور مجازی، سرور اختصاصی و... می باشد.


SPACEIRAN 5.3 All Rights Reserved