گواهینامه SSL رایگان

امکان فعالسازی گواهینامه های SSL به صورت کاملا رایگان و خودکار در تمامی سرویس های میزبانی وب اسپیس ایران وجود دارد. تمامی کاربران سرویس های میزبانی وب اسپیس ایران می توانند با چند کلیک به صورت کاملا رایگان  اقدام به نصب و فعالسازی گواهینامه SSL در سایت های خود نمایند.

گواهینامه های رایگان از نوع DV SSL (Domain Validation) هستند و امکان فعالسازی آن ها برای تعداد نامحدود دامنه یا زیر دامنه در هر هاست وجود دارد.

افزایش امنیت و اعتبار وبسایت

فعالسازی با چند کلیک

تمدید رایگان و خودکار

سازگار با تمامی مرورگر ها

آموزش نصب خودکار گواهینامه SSL در هاست دایرکت ادمین:

آموزش نصب و فعالسازی خودکار گواهینامه SSL رایگان

این آموزش در دو بخش برای رابط کاربری جدید و قدیمی دایرکت ادمین آماده شده است، توسط این آموزش قادر به فعالسازی کاملا رایگان و خودکار گواهینامه SSL در هاست خود می باشید.

آموزش نصب گواهینامه SSL در رابط کاربری جدید دایرکت ادمین

1- وارد دایرکت ادمین شده و در منوی "Account Manager" روی گزینه "SSL Certificates" کلیک نمایید.

2- در این صفحه گزینه "Free & automatic certificate from Let's Encrypt" را انتخاب نموده و دامنه های مورد نظر را برای نصب و فعالسازی گواهینامه SSL انتخاب نمایید.

3- روی گزینه "Save" کلیک نمایید، نصب گواهینامه SSL رایگان به زمانی در حدود 1 دقیقه نیاز دارد و در صورت موفقیت آمیز بودن نصب پیامی به صورت زیر نمایش داده خواهد شد.

4- پس از نصب گواهینامه SSL، برای بارگذاری تمامی صفحات از طریق پروتکل https می توانید گزینه "Force SSL with https redirect" را انتهای این صفحه فعال نمایید.


آموزش نصب گواهینامه SSL در رابط کاربری قدیمی دایرکت ادمین

1- وارد دایرکت ادمین شده و روی گزینه "SSL Certificates" کلیک نمایید.

2- در این صفحه گزینه "Free & automatic certificate from Let's Encrypt" را انتخاب کنید.
3- در بخش Let's Encrypt Certificate Entries زیر دامنه هایی که قصد فعالسازی گواهینامه SSL رایگان برای آن ها دارید را انتخاب کنید.
4- روی گزینه "Save" کلیک کنید، نصب گواهینامه پس از 1 دقیقه در هاست مورد نظر انجام خواهد شد.
5- پس از نصب گواهینامه SSL، برای بارگذاری تمامی صفحات از طریق پروتکل https می توانید گزینه "Force SSL with https redirect" را انتهای این صفحه فعال نمایید.

آموزش ایجاد و نصب دستی گواهینامه SSL رایگان:

در صورتی که از خدمت سایر هاستینگ ها غیر از اسپیس ایران استفاده می کنید و امکان نصب خودکار گواهینامه SSL در هاست شما وجود ندارد می توانید با استفاده از آموزش های زیر گواهینامه SSL را به صورت دستی برای دامنه مورد نظر ایجاد نموده و سپس در هاست خود نصب نمایید.

آموزش ایجاد گواهینامه SSL رایگان

آموزش ایجاد گواهینامه SSL رایگان:

1- ابتدا وارد وبسایت sslforfree.com شوید.

2- نام دامنه خود را برای ایجاد گواهینامه SSL وارد نموده و روی گزینه "Create Free SSL Certificate" کلیک نمایید.

3- در این صفحه لازم است تا مالکیت دامنه خود را تایید نمایید. سه گزینه برای این کار وجود دارد، گزینه دوم "Manual Verification" را انتخاب نمایید.

4- روی گزینه "Manually Verify Domain" کلیک نمایید.

5- در این قسمت دو فایل در اختیار شما قرار میگیرد که با کلیک روی گزینه Download File قادر به دانلود آن ها می باشید، لازم است تا این فایل ها را دانلود نموده و در محل درخواست شده آپلود نمایید، با کلیک روی گزینه "Download SSL Certificate" موجود بودن این فایل ها در آدرس درخواستی بررسی می گردد و در صورت تایید اطلاعات گواهینامه به شما نمایش داده می شود.

برای این کار ابتدا وارد پوشه روت هاست خود (public_html) شده و یک پوشه با نام well-known. ایجاد نموده و داخل آن پوشه ای دیگر به نام acme-challenge ساخته و دو فایل دانلود شده را در این پوشه آپلود نمایید.

پس از آپلود فایل ها و اطمینان از صحت آپلود در هاست خود، روی گزینه Download SSL Certificate کلیک کنید.

نکته: اگر پوشه well-known. را در سی پنل ایجاد کردید اما نمایش داده نشد، از منوی بالای سی پنل بر روی settings کلیک نموده و سپس گزینه "(Show Hidden Files (dotfiles" را فعال نموده و آن را ذخیره نمایید.

 6- در صورتی که آپلود فایل ها به درستی انجام شده باشد با صفحه زیر روبرو خواهید شد.

7- سه باکس نمایش داده خواهد شد (Certificate ، Private Key ، CA Bundle). این گواهینامه SSL ایجاد شده برای دامنه شما می باشد، اکنون باید گواهینامه دریافت شده را در هاست خود نصب نمایید.

آموزش نصب گواهینامه SSL در دایرکت ادمین

پس از دریافت فایل های گواهینامه SSL شامل (Key, Certificate, CA Root) می توانید مراحل این آموزش را برای نصب گواهینامه SSL در سی پنل طی نمایید.

این آموزش در دو بخش برای رابط کاربری جدید و قدیمی دایرکت ادمین آماده شده است.

آموزش نصب گواهینامه SSL در رابط کاربری جدید دایرکت ادمین

1- وارد دایرکت ادمین شده و در منوی "Account Manager" روی گزینه "SSL Certificates" کلیک نمایید.

 

2- در این صفحه گزینه "Paste a pre-generated certificate and key" را انتخاب نموده و فایل های Key و Certificate که در زمان خریداری یا ایجاد گواهینامه دریافت نموده اید را در بخش های مربوطه کپی نمایید، سپس روی گزینه "Save" کلیک کنید.

3- برای نصب CA Root در بالای صفحه روی گزینه "CA Root Certificate" کلیک نمایید.

4- در صفحه جدید فایل CA Root گواهینامه SSL را کپی نموده و روی گزینه "Save" کلیک نمایید.

آموزش نصب گواهینامه SSL در رابط کاربری قدیمی دایرکت ادمین

1- وارد دایرکت ادمین شده و در منوی "Account Manager" روی گزینه "SSL Certificates" کلیک نمایید.

2- در این صفحه گزینه "Paste a pre-generated certificate and key" را انتخاب نموده و فایل های Key و Certificate که در زمان خریداری یا ایجاد گواهینامه دریافت نموده اید را به ترتیب کپی نموده و سپس روی گزینه "Save" کلیک کنید.

3- برای نصب CA Root در بالای صفحه روی گزینه "Click Here to paste a CA Root Certificate" کلیک نمایید.

4- در صفحه جدید فایل CA Root گواهینامه SSL را کپی نموده و گزینه "Use a CA Cert" را فعال نمایید، سپس روی گزینه "Save" کلیک نمایید.

5- پس از نصب گواهینامه SSL، برای بارگذاری تمامی صفحات از طریق پروتکل https می توانید گزینه "Force SSL with https redirect" را انتهای این صفحه فعال نمایید.

آموزش نصب گواهینامه SSL در سی پنل

پس از دریافت فایل های گواهینامه SSL شامل (Key, Certificate, CA Root) می توانید مراحل این آموزش را برای نصب گواهینامه SSL در سی پنل طی نمایید.

1- وارد سی پنل شده و به قسمت "SSL/TLS" مراجعه کنید.

2- در این صفحه روی گزینه "Manage SSL sites" کلیک نمایید.

3- در این صفحه دامنه مورد نظر که گواهینامه SSL برای آن ایجاد شده است را انتخاب نموده و فایل های Key و Certificate و CA Root که در زمان خریداری یا ایجاد گواهینامه دریافت نموده اید را به ترتیب در فیلد های مربوطه کپی کنید.

4- روی گزینه "Install Certificate" کلیک کنید.

در صورت عدم دریافت خطا، نصب گواهینامه SSL در هاست شما با موفقیت انجام شده است.

free-ssl

:: 99.95% - 680 رای
100%

پرسش های متداول:

گواهینامه SSL چیست؟

گواهینامه SSL چیست؟ SSL مخفف کلمه Secure Socket Layer به معنای «لايه اتصال امن» و پروتکلی جهت برقراری ارتباطات امن ميان سرويس دهنده و سرويس گيرنده در اينترنت است، از اين پروتکل برای ایمن نمودن برخی پروتکل های غير امن نظير HTTP ،LDAP ،IMAP و ... استفاده می شود. بر اين اساس الگوريتم های رمزنگاری بر روی داده های خام که قرار است از يک کانال ارتباطی غير امن مثل اينترنت عبور کنند، اعمال می شود و محرمانه ماندن داده‌ ها را در طول انتقال تضمين می کند.

سوالی دارید؟

همین حالا یک درخواست پشتیبانی ارسال کنید.

۰۲۱-۷۷۰۰۰۰۰۳

۰۲۱-۲۲۲۳۸۶۹۰

پیامک: ۵۰۰۰۲۰۴۰۰۹۰

تمرکز اسپیس ایران ارائه سرویس های میزبانی وب با بالاترین کیفیت و مناسب ترین تعرفه های ممکن می باشد، سرویس هایی که کاربران را تا حد امکان از مشکلات جانبی دور نگاه دارد. خدمات اسپیس ایران شامل میزبانی وب، فروش هاست، ثبت دامنه، فروش هاست لینوکس، سرور مجازی، سرور اختصاصی و... می باشد.


SPACEIRAN 5.5 All Rights Reserved