در سرور های مجازی اسپیس ایران امکان نصب یا تغییر سیستم عامل سرور ها توسط کاربران در هر زمان وجود دارد.
چنانچه قصد تغییر یا نصب مجدد سیستم عامل سرور مجازی خود را دارید می توانید از آموزش زیر استفاده کنید:
1- ابتدا وارد حساب کاربری خود در بخش پشتیبانی اسپیس ایران شده و در بخش "سرویس ها / سرویس های من" روی سرور مورد نظر کلیک کنید.

 

 

2- در این بخش مطابق تصویر روی گزینه "OS Reinstall" کلیک کنید.
3- سیستم عامل مورد نظر را از میان سیستم عامل های موجود در پنجره جدید انتخاب نموده و کلمه عبور دلخواه برای سیستم عامل را وارد نمایید.
لیست سیستم عامل های قابل نصب عبارتند از:

Windows Server 2008 - Windows Server 2012 - Windows Server 2016 - Centos 6.5 - Centos 6.9 - Centos 7.3 - ubuntu 14.04 - ubuntu 15.04 - ubuntu 16.04 - Debian 8.7
* کلمه عبور وارد شده باید شامل حداقل 8 کاراکتر شامل حروف کوچک و بزرگ و اعداد باشد.
4- روی گزینه "Reinstall" کلیک کنید.

نصب سیستم عامل پس از 10 دقیقه انجام و امکان دسترسی به سرور وجود خواهد داشت.
* لطفا توجه داشته باشید که در صورت نصب مجدد سیستم عامل تمامی اطلاعات موجود در سرور حذف خواهد شد.

برای افزودن پورت های سفارشی در سرویس های مانیتورینگ به صورت زیر عمل کنید:

1- ابتدا وارد حساب کاربری خود و بخش مدیریت مانیتورینگ شوید.
2- در این بخش قادر به مدیریت سرویس های مانیتورینگ خود و مشاهده تاریخچه پیام های ارسال شده می باشید. روی گزینه "پورت های سفارشی" کلیک کنید:

3- پورت مورد نظر را وارد نموده و ذخیره نمایید.

پس از افزودن پورت مورد نظر در زمان ایجاد مانیتور جدید قادر به انتخاب آن خواهید بود.

امکان پرداخت صورتحساب ها در اسپیس ایران از طریق اعتبار حساب کاربری وجود دارد و در صورت تمایل می توانید پرداخت صورتحساب ها را پس از افزایش اعتبار، از طریق اعتبار حساب کاربری خود انجام دهید.
برای پرداخت صورتحساب ها از طریق اعتبار حساب کاربری در بخش پشتیبانی اسپیس ایران به صورت زیر عمل کنید:

1- وارد حساب کاربری خود در بخش پشتیبانی اسپیس ایران شوید.
2- در حساب کاربری خود روی صورتحساب مورد نظر که قصد پرداخت آن را دارید کلیک کنید.
3- در صورت وجود اعتبار در حساب کاربری شما با نمایش صورتحساب بخشی با عنوان "پرداخت با اعتبار" مطابق تصویر زیر نمایش داده می شود، برای پرداخت صورتحساب از طریق اعتبار حساب کاربری خود کافیست تا روی گزینه "پرداخت با اعتبار" کلیک کنید.

برای افزایش اعتبار پیامک در سرویس های مانیتورینگ به صورت زیر عمل کنید:

1- ابتدا وارد حساب کاربری خود و بخش "مدیریت مانیتورینگ" شوید.

2- در این بخش قادر به مدیریت سرویس های مانیتورینگ خود و مشاهده تاریخچه پیام های ارسال شده می باشید. روی گزینه "تنظیمات پیامک" کلیک کنید:

در سرویس های مانیتورینگ اسپیس ایران امکان تعریف بی نهایت دریافت کننده پیامک و ایمیل های هشدار وجود دارد، برای این مورد کافیست تا:

1- به بخش "مدیریت مانیتورینگ" مراجعه نموده و روی گزینه "لیست تماس" مانیتور مورد نظر کلیک کنید.

2- روی گزینه "تماس جدید" کلیک نموده و مشخصات فردی که تمایل دارید ایمیل ها و پیامک های هشدار برای آن ارسال شود را وارد کنید.

3- روی گزینه ذخیره کلیک کنید.

سرویس های مانیتورینگ به صورت آنی بلافاصله پس از تکمیل سفارش ها فعال می شوند و امکان استفاده از آن ها وجود دارد، برای استفاده از سرویس های مانیتورینگ می توانید از آموزش زیر استفاده کنید:

افزودن مانیتور جدید:

1- برای ایجاد مانیتور جدید ابتدا وارد حساب کاربری خود در بخش پشتیبانی اسپیس ایران شوید.
2- در منوی بالای سایت گزینه "سرویس ها / مانیتورینگ" را انتخاب کنید.
3- در این بخش سرویس های فعال مانیتورینگ شما نمایش داده می شود، روی گزینه "مدیریت مانیتورینگ" کلیک کنید.

همانطور که اطلاع دارید ثبت و تایید تمامی دامنه های ir. توسط وبسایت nic.ir انجام می شود.

وبسایت نیک هر شب از ساعت 23:00 الی 00:30 به دلایل فنی از دسترس خارج می شود و در این زمان امکان رزور دامنه های سفارش داده شده به نام کاربران وجود ندارد.

چنانچه سفارش ثبت دامنه های آی آر در این بازه زمانی ثبت شود، درخواست ثبت دامنه پس از ساعت 00:30 توسط اسپیس ایران برای وبسایت نیک ارسال خواهد شد.

در سرور های مجازی اسپیس ایران امکان خاموش، روشن و ریبوت سرور های مجازی در هر زمان از طریق ناحیه کاربری توسط کاربران وجود دارد.

برای این مورد ابتدا وارد حساب کاربری خود در بخش پشتیبانی اسپیس ایران شده و در بخش "سرویس ها / سرویس های من" روی سرور مورد نظر کلیک کنید.
در کنترل پنل مدیرت سرور ها بخشی با عنوان Power Options مشابه تصویر زیر وجود دارد، از طریق گزینه های موجود در این بخش قادر به انجام عملیات های خاموش، روشن و ریبوت سرور در مواقع لزوم خواهید بود.

در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق ارسال درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

اخیرا رجیسترار دامنه های بین المللی resello که ثبت بیش از 90 درصد کل دامنه های بین المللی ایرانیان توسط آن انجام شده، محدودیت هایی را برای کاربران ایرانی در نظر گرفته است.
متاسفانه شایعات زیادی در رابطه با این محدودیت ها در حال گسترش است و افرادی سود جو با ایجاد شایعات قصد سو استفاده از این موقعیت را دارند که موجب نگرانی بسیاری از کاربران شده است.

 

متاسفانه یکی از هاستینگ های سود جو در اقدامی غیر حرفه ای و بی شرمانه با بررسی اطلاعات whois دامنه ها در حال ارسال ایمیل برای مشتریان سایر هاستینگ ها می باشد تا با ایجاد نگرانی در بین کاربران از این وضعیت سو استفاده کند. قضاوت در این مورد را به شما میسپاریم، اقدامات قضایی از جانب اسپیس ایران در حال پیگیری می باشد.
از شما کاربران عزیز تقاضا می شود از توجه به این ایمیل ها خودداری فرمایید و جهت پیگیری قضایی آنها را به واحد رسیدگی به جرایم اسپیس ایران به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید.

در نسل جدید سرور های مجازی اسپیس ایران امکان تغییر کلمه عبور سرور های مجازی در هر زمان وجود دارد، برای مثال در زمانی که کلمه عبور فعلی سرور خود را فراموش نموده اید می توانید از این آموزش استفاده کنید.


برای این مورد ابتدا وارد حساب کاربری خود در بخش پشتیبانی اسپیس ایران شده و در بخش "سرویس ها / سرویس های من" روی سرور مورد نظر کلیک کنید.
در این بخش مطابق تصویر زیر روی گزینه Change Password کلیک کنید.

فعالیت بخش بلاگ کاملا جداگانه از وبسایت اصلی اسپیس ایران می باشد، مطالب منتشر شده در این بخش ممکن است هیچ ارتباطی با میزبانی وب و فعالیت تخصصی اسپیس ایران نداشته باشد و تمامی مطالب بخش بلاگ به انتخاب نویسندگان اسپیس ایران در موضوعات متفاوت تهیه و منتشر می شود.

درباره اسپیس ایران

تمرکز ما در اسپیس ایران ارائه خدمات وب با بالاترین سطح کیفیت ممکن و هزینه های مناسب بوده است، سرویس هایی که تا حد امکان کاربران را از مشکلات جانبی دور نگاه دارند. اسپیس ایران تا امروز مفتخر به ارائه خدمات به بیش از 10,000 وبسایت کوچک و بزرگ تا به امروز بوده است.

خدمات اصلی اسپیس ایران عبارتند از:

میزبانی وب  ثبت دامنه  سرور مجازی SSD

نرم افزار های مفید

مرورگر فایرفاکس Mozilla Firefox
نسخه نهایی 24.0

مرورگر کروم Google Chrome
نسخه نهایی 22.0

نرم افزار فلش پلیر Flash Player
نسخه نهایی 20.0

نرم افزار فشرده سازی Winrar
نسخه نهایی 4.2

نرم افزار مدیریت FTP FileZilla
نسخه نهایی 3.7.3

 

ابزار های مفید

نمایشگر آی پی اسپیس ایران
spaceiran.com/myip

کوتاه کننده لینک FREEURL
freeurl.ir
خرید هاست
خرید-هاست/spaceiran.com

تماس با ما : 77000003-021    و   22238690-021       پیامک : 3000222385       ارتباط با ما


کلمات کلیدی: هاست لینوکس ارزان - فروش هاست - فروش هاست ایران - هاست ارزان - فروش هاست لینوکس هاست و دامنه - میزبانی وب - ثبت دامنه - هاست لینوکس - هاست ارزان - ثبت دامنه ارزان - ثبت دامنه ملی - میزبانی وب لینوکس - هاست و دامنه  - خرید هاست - خرید هاست ارزان - فروش هاست لینوکس ارزان - فروش هاست دایرکت ادمین - خرید سرور مجازی  - سرور مجازی ارزان - سرور مجازی SSD


 

SPACEIRAN v5.1.0 All Rights Reserved