ثبت دامنه

مناسب ترین تعرفه ها + مالکیت ۱۰۰% + کامل ترین امکانات مدیریت

ir.
com.
net.

دامنه اولین بخش معرفی کننده سایت است و بازدید کنندگان ابتدا با نام دامنه آشنا می شوند، ما در کنار شما هستیم تا اطمینان داشته باشید دامنه مناسبی را برای سایت خود انتخاب می کنید.
در اسپیس ایران قادر هستید تا طیف وسیعی از دامنه ها را در کوتاه ترین زمان ممکن به ثبت برسانید، تمامی امور مربوط به ثبت دامنه در اسپیس ایران به صورت آنلاین و آنی انجام می شود.

با توجه به تعداد دامنه های ثبت شده، تعرفه های ثبت و تمدید دامنه در اسپیس ایران غیر قابل رقابت بوده و اسپیس ایران به عنوان ارزان ترین ثبت کننده دامنه کشور شناخته شده است.

مراحل ثبت دامنه در اسپیس ایران:
1- بررسی آزاد بودن دامنه مورد نظر برای ثبت در جستجوگر دامنه
2- ارسال سفارش ثبت دامنه در بخش پشتیبانی اسپیس ایران
3- پرداخت آنلاین هزینه ثبت دامنه، اطلاعات دامنه بلافاصله پس از پرداخت برای شما ارسال خواهد شد.

امکانات ثبت دامنه در اسپیس ایران

fa fa-check

مالکیت ۱۰۰%

fa fa-wrench

دسترسی کامل مدیریت دامنه

fa fa-lock

مدیریت قفل دامنه

fa fa-power-off

ثبت آنی

fa fa-pencil-square-o

ویرایش آنلاین whois

fa fa-gear

مدیریت DNS

fa fa-gears

مدیریت Child Name Server

fa fa-tag

مناسب ترین تعرفه های ممکن

وضعیت دامنه دلخواه خود را برای ثبت بررسی کنید!

تعـرفه های ثبـت دامنـه

اسپیس ایران با بیش از ۱۳ سال تجربه در زمینه ارائه خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه به صورت تخصصی، محلی مناسب برای ثبت دامنه های شما می باشد. در اسپیس ایران ما تلاش نموده ایم تا امکان ثبت دامنه های بین المللی و ملی را با ارزان ترین تعرفه های ممکن برای تمامی افراد فراهم نماییم.

فرایند ثبت دامنه در اسپیس ایران بسیار ساده بوده و ثبت تمامی دامنه ها به صورت آنی با مالکیت کامل کاربران انجام می شود، همچنان کاربران می توانند در هر زمان به امکانات کامل مدیریت دامنه های خود دسترسی داشته باشند.

توضیحات تکمیلی:

- ثبت دامنه ارزان یکی از خدمات اسپیس ایران است که امکان ثبت دامنه با مناسب ترین تعرفه های ممکن را در کوتاه ترین زمان و مالکیت ۱۰۰ درصد برای تمامی افراد فراهم نموده است.
- برای ثبت دامنه های ir لازم است تا شناسه نیک خود را در مراحل سفارش وارد کنید. (آموزش ایجاد شناسه نیک)
- در صورتی که قصد خرید سرویس هاست برای دامنه خود را دارید می توانید در مراحل ثبت دامنه، سرویس هاست مورد نظر خود را انتخاب کنید.
- در صورت نیاز به راهنمایی می توانید از طریق ارسال درخواست پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

domain

:: 99.88% - 606 رای‌
100%

پرسش های متداول:

دامنه یا دامین یا domain در حقیقت نام و آدرس سایت است که از دو قسمت نام و پسوند تشکیل شده و مشخص کننده هویت سایت می باشد. هر دامنه با www آغاز می شود و بعد از آن یک نقطه یا به اصطلاح دات قرار می گیرد. در قسمت بعد یک نام منحصر به فرد که صاحب امتیاز سایت آن را به دلخواه انتخاب می کند قرار دارد، این نام نباید توسط شخص دیگری قبلا انتخاب شده باشد. در قسمت سوم یک پسوند مطابق نیاز انتخاب می شود، در نتیجه نام دامنه یا آدرس سایت مشخص خواهد شد، مانند: spaceiran و پسوند دامنه که نشان دهنده نوع سایت خواهد بود مانند: com.

 پسوندهای بین الملی رایج عبارتند از com. net. .org که دارای مصارف عمومی می باشند و هر یک به ترتیب معرف سایتهای تجاری commercial، شبکه network و سازمانی یا غیر انتفاعی organization می باشند. در ثبت این دامنه ها هیچ محدودیتی وجود ندارد ولی نام ها با اولویت درخواست ثبت می شوند و برای مدت یک تا ده سال قابل تمدید می باشند.


سوالی دارید؟
همین حالا یک درخواست پشتیبانی ارسال کنید.

۰۲۱-۷۷۰۰۰۰۰۳

۰۲۱-۲۲۲۳۸۶۹۰

پیامک: ۵۰۰۰۲۰۴۰۰۹۰

تمرکز اسپیس ایران ارائه سرویس های میزبانی وب با بالاترین کیفیت و مناسب ترین تعرفه های ممکن می باشد، سرویس هایی که کاربران را تا حد امکان از مشکلات جانبی دور نگاه دارد. خدمات اسپیس ایران شامل میزبانی وب، فروش هاست، ثبت دامنه، فروش هاست لینوکس، سرور مجازی، سرور اختصاصی و... می باشد.


SPACEIRAN 6.0 All Rights Reserved.