header-domain.jpg

ثبت دامنه

دامنه اولین بخش معرفی کننده سایت است و بازدید کننده قبل از هرچیز با نام دامنه سایت آشنا خواهد شد، ما در کنار شما هستیم تا اطمینان داشته باشید دامنه مناسبی را برای سایت خود انتخاب می کنید.
در اسپیس ایران شما قادر هستید تا طیف وسیعی از دامنه ها را در کوتاه ترین زمان ممکن به ثبت برسانید، تمامی امور مربوط به ثبت دامنه ها در اسپیس ایران به صورت آنلاین و آنی انجام می شود و دامنه ها طی مدت زمانی کوتاه به ثبت می رسند.

مراحل ثبت دامنه در اسپیس ایران:
1- بررسی آزاد بودن دامنه مورد نظر برای ثبت در بخش جستجوگر دامنه
2- ارسال سفارش ثبت دامنه در بخش پشتیبانی اسپیس ایران
3- پرداخت هزینه ثبت دامنه مورد نظر به صورت آنلاین، اطلاعات دامنه بلافاصله پس از تکمیل سفارش برای شما ارسال خواهد شد.

مدیریت قفل دامنه

دریافت EPPCode

مدیریت Chils Name Server

مدیریت DNS

تغییر آنلاین در whois

در کادر زیر می توانید وضعیت دامنه های دلخواه خود را برای ثبت بررسی کنید. (جهت مشاهده لیست تمامی دامنه های قابل ثبت و تعرفه های ثبت دامنه به بخش جستجوگر دامنه مراجعه کنید)

 


مدیریت کامل دامنه
امکان مدیریت کامل دامنه های ثبت شده در اسپیس ایران توسط کاربران به صورت رایگان وجود دارد.

مالکیت 100%
ثبت تمامی دامنه ها با مالکیت 100% کاربران انجام می شود.

ثبت آنی
تمامی دامنه ها در اسپیس ایران بلافاصله پس از تکمیل سفارشات به صورت آنلاین به ثبت می رسند.
دامنه چیست؟

دامنه چیست؟ دامنه یا دامین یا domain در حقیقت نام و آدرس سایت است که از دو قسمت نام و پسوند تشکیل شده و مشخص کننده هویت سایت می باشد. هر دامنه با www آغاز می شود و بعد از آن یک نقطه یا به اصطلاح دات قرار می گیرد. در قسمت بعد یک نام منحصر به فرد که صاحب امتیاز سایت آن را به دلخواه انتخاب می کند قرار دارد، این نام نباید توسط شخص دیگری قبلا انتخاب شده باشد. در قسمت سوم یک پسوند مطابق نیاز انتخاب می شود، در نتیجه نام دامنه یا آدرس سایت مشخص خواهد شد، مانند: spaceiran و پسوند دامنه که نشان دهنده نوع سایت خواهد بود مانند: com.

 پسوندهای بین الملی رایج عبارتند از com. net. .org که دارای مصارف عمومی می باشند و هر یک به ترتیب معرف سایتهای تجاری commercial، شبکه network و سازمانی یا غیر انتفاعی organization می باشند. در ثبت این دامنه ها هیچ محدودیتی وجود ندارد ولی نامها با اولویت درخواست ثبت می شوند و برای مدت یک تا ده سال قابل تمدید با توجه به حق الثبت پرداختی معتبر می باشند.

معنای پسوند های معروف و پر استفاده دامنه (کلیک کنید)

 ثبت دامنه ارزان یکی از خدمات اسپیس ایران است که به تمامی افراد امکان ثبت دامنه با قیمت های بسیار مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن و مالکیت 100 درصد می دهد.

برای ثبت دامنه های ir لازم است تا شناسه ی نیک خود را در مراحل سفارش وارد کنید. (آموزش ایجاد شناسه نیک)

در صورتی که قصد خرید سرویس هاست برای دامنه خود را دارید می توانید در مراحل ثبت سفارش سرویس هاست مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل از طریق ارسال درخواست در بخش پشتیبانی می توانید با ما در ارتباط باشید.

ثبت دامنه ارزان - ثبت دامنه آنلاین - فروش دامنه - ثبت دامین ارزان - دامنه ارزان

ثبت دامنه - ثبت دامین - جستجوی دامنه - خرید دامنه ارزان - ثبت دامنه بین المللی - فروش هاست و دامین - فروش دامین - ثبت دامنه ارزان - ثبت دامنه ir - ثبت دامنه آی آر - جستجوی وضعیت دامنه - دامین ارزان - دامنه ارزان - فروش دامنه com - دامنه ارزان بین المللی - دامنه ملی ارزان - جستجوی دامنه com - ارزان ترین دامنه ها - خرید دامنه - فروش دامنه فروش دامنه و هاست - فروش دامین - domain

تماس با ما : 77000003-021    و   22238690-021       پیامک : 3000222385       ارتباط با ما


فروش هاست - هاست لینوکس ارزان - فروش هاست لینوکس - ثبت دامنه - خرید سرور مجازی - خرید هاست - خرید هاست و دامنه - هاست ارزان - هاست پرسرعت SSD - هاست دانلود - ثبت دامنه ارزان - سرور مجازی SSDSPACEIRAN v5.1.0 All Rights Reserved