header-domain.jpg

ثبـت دامنـه

دامنه اولین بخش معرفی کننده سایت است و بازدید کننده قبل از هرچیز با نام دامنه سایت آشنا خواهد شد، ما در کنار شما هستیم تا اطمینان داشته باشید دامنه مناسبی را برای سایت خود انتخاب می کنید.
در اسپیس ایران قادر هستید تا طیف وسیعی از دامنه ها را در کوتاه ترین زمان ممکن به ثبت برسانید، تمامی امور مربوط به ثبت دامنه در اسپیس ایران به صورت آنلاین و آنی انجام می شود.

با توجه به تعداد بالای دامنه های میزبانی شده، تعرفه های ثبت و تمدید دامنه در اسپیس ایران غیر قابل رقابت بوده و اسپیس ایران به عنوان ارزان ترین ثبت کننده دامنه در سطح کشور شناخته می شود.

مراحل ثبت دامنه در اسپیس ایران:
1- بررسی آزاد بودن دامنه مورد نظر برای ثبت در جستجوگر دامنه
2- ارسال سفارش ثبت دامنه در بخش پشتیبانی اسپیس ایران
3- پرداخت آنلاین هزینه ثبت دامنه، اطلاعات دامنه بلافاصله پس از پرداخت برای شما ارسال خواهد شد.

ویـژگی هـا:

مالکیت 100%

دسترسی کامل مدیریت دامنه

مدیریت قفل دامنه

ثبت آنی

ویرایش آنلاین whois

مدیریت DNS

مدیریت Child Name Server

مناسب ترین تعرفه های ممکن

وضعیت دامنه دلخواه خود را برای ثبت بررسی کنید!

تعـرفه های ثبـت دامنـه

دامنه چیست؟

دامنه یا دامین یا domain در حقیقت نام و آدرس سایت است که از دو قسمت نام و پسوند تشکیل شده و مشخص کننده هویت سایت می باشد. هر دامنه با www آغاز می شود و بعد از آن یک نقطه یا به اصطلاح دات قرار می گیرد. در قسمت بعد یک نام منحصر به فرد که صاحب امتیاز سایت آن را به دلخواه انتخاب می کند قرار دارد، این نام نباید توسط شخص دیگری قبلا انتخاب شده باشد. در قسمت سوم یک پسوند مطابق نیاز انتخاب می شود، در نتیجه نام دامنه یا آدرس سایت مشخص خواهد شد، مانند: spaceiran و پسوند دامنه که نشان دهنده نوع سایت خواهد بود مانند: com.

 پسوندهای بین الملی رایج عبارتند از com. net. .org که دارای مصارف عمومی می باشند و هر یک به ترتیب معرف سایتهای تجاری commercial، شبکه network و سازمانی یا غیر انتفاعی organization می باشند. در ثبت این دامنه ها هیچ محدودیتی وجود ندارد ولی نام ها با اولویت درخواست ثبت می شوند و برای مدت یک تا ده سال قابل تمدید می باشند.

معنای پسوند های رایج و پر استفاده دامنه
سوالات متداول
کاراکتر های مجاز در دامنه

 ثبت دامنه ارزان یکی از خدمات اسپیس ایران است که امکان ثبت دامنه با مناسب ترین تعرفه های ممکن را در کوتاه ترین زمان و مالکیت 100 درصد برای تمامی افراد فراهم نموده است.

برای ثبت دامنه های ir لازم است تا شناسه ی نیک خود را در مراحل سفارش وارد کنید. (آموزش ایجاد شناسه نیک)

در صورتی که قصد خرید سرویس هاست برای دامنه خود را دارید می توانید در مراحل ثبت سفارش سرویس هاست مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل از طریق ارسال درخواست در بخش پشتیبانی می توانید با ما در ارتباط باشید.

سوالی دارید؟

همین حالا یک درخواست پشتیبانی ارسال کنید.

ثبت دامنه ارزان - ثبت دامنه آنلاین - فروش دامنه - ثبت دامین ارزان - دامنه ارزان

ثبت دامنه - ثبت دامین - جستجوی دامنه - خرید دامنه ارزان - ثبت دامنه بین المللی - فروش هاست و دامین - فروش دامین - ثبت دامنه ارزان - ثبت دامنه ir - ثبت دامنه آی آر - جستجوی وضعیت دامنه - دامین ارزان - دامنه ارزان - فروش دامنه com - دامنه ارزان بین المللی - دامنه ملی ارزان - جستجوی دامنه com - ارزان ترین دامنه ها - خرید دامنه - فروش دامنه و هاست - فروش دامین - domain

۰۲۱-۷۷۰۰۰۰۰۳

۰۲۱-۲۲۲۳۸۶۹۰

پیامک: ۵۰۰۰۲۰۴۰۰۹۰

تمرکز اسپیس ایران ارائه سرویس های میزبانی وب با بالاترین کیفیت و مناسب ترین تعرفه های ممکن می باشد، سرویس هایی که کاربران را تا حد امکان از مشکلات جانبی دور نگاه دارد. خدمات اسپیس ایران شامل میزبانی وب، فروش هاست، ثبت دامنه، فروش هاست لینوکس، سرور مجازی، سرور اختصاصی و... می باشد.


SPACEIRAN 5.3 All Rights Reserved