...
اسپیس ایران | بلاگ
دامنه های آی آر

آی آر ارزان ترین دامنه قابل ثبت در جهان

آیا تا کنون از خود پرسیده اید ارزان ترین دامنه قابل ثبت چیست؟

در حال حاضر می توان پسوند آی آر را ارزان ترین پسوند دامنه قابل ثبت با مالکیت کامل کاربران دانست. تعرفه ثبت یک ساله دامنه های آی آر در حال حاضر برای کاربران در اسپیس ایران 3,900 تومان و برای ثبت پنج ساله 14,000 تومان می باشد در حالی که تعرفه ثبت یا تمدید ارزان ترین دامنه های بین المللی 30 تا 40 برابر بیشتر از هزینه ثبت یا تمدید یک دامنه آی آر است، این موضوع پسوند آی آر را به ارزان ترین پسوند دامنه قابل ثبت تبدیل می کند، دامنه های آی آر اکنون در مناسب ترین قیمت خود نسبت به نرخ ارز قرار دارند.

آخرین افزایش قیمت دامنه های آی آر از سوی ایرنیک (مرکز ثبت دامنه‌های آی آر) خردادماه سال 1392 بوده و تعرفه ثبت و تمدید این پسوند در طول 5 سال گذشته ثابت بوده است، با توجه به احتمال افزایش تعرفه ثبت این پسوند در آینده نزدیک، اکنون می تواند بهترین زمان برای ثبت یا تمدید چند ساله دامنه های آی آر با ارزان ترین قیمت ممکن باشد و پیشنهاد می شود این فرصت را از دست ندهید.

برای ثبت و تمدید دامنه های خود در اسپیس ایران می توانید به بخش ثبت دامنه اسپیس ایران مراجعه کنید.تجربه بالاترین سطح کیفیت میزبانی وب
اسپیس ایران با بیش از ۱۰ سال تجربه، انواع خدمات میزبانی وب، ثبت دامنه و سرور های مجازی را با بالاترین سطح کیفیت ممکن ارائه می نماید.
خرید هاست
ثبت دامنه
سرور مجازی

بیشتر بخوانید

ثبت رایگان 1000 دامنه آی آر برای 1000 نفر

admin

افزایش تعرفه ثبت و تمدید دامنه های آی آر (ir) در سال 1402

admin

آموزش تنظیم DNS و ایجاد دی ان اس اختصاصی دامنه آی آر (ir)

admin

تمامی شرایط و قوانین ثبت دامنه آی آر ir

admin

مراحل و نحوه احراز هویت شناسه کاربری نیک Nic.ir

admin

آموزش ثبت دامنه های آی آر

admin

نوشتن دیدگاه