...
اسپیس ایران | بلاگ
دایرکت ادمین

نسخه پایدار قالب جدید دایرکت ادمین با نام evolution منتشر شد

قالب جدید دایرکت ادمین با نام evolution رونمایی شد. زمان انتشار آخرین قالب رسمی دایرکت ادمین با نام enhanced به حدود 10 سال قبل مربوط می شود، این قالب در این مدت مورد هزاران بروزرسانی قرار گرفته بود با این حال ساختار و ظاهر کلی آن تفاوت چندانی با نسخه های اولیه نداشت.

دایرکت ادمین حدود 3 سال پیش کار روی طراحی قالب جدیدی با نام evolution را آغاز نمود. در ابتدا پیش بینی می شد آماده سازی این قالب به زمانی حدود شش ماه تا یک سال نیاز داشته باشد، اما با توجه به گستردگی تغییرات و افزودن ویژگی های جدید، اکنون نسخه نهایی این قالب پس از 3 سال منتشر شده است.

اسپیس ایران به عنوان یکی از همکاران دایرکت ادمین از اولین مراحل طراحی این قالب در اضافه شدن برخی قابلیت ها و برطرف سازی باگ ها در نسخه های اولیه با دایرکت ادمین همکاری داشته است.

این قالب یک تحول بزرگ برای کنترل پنل دایرکت ادمین محسوب می شود و چیزی بیش از یک قالب ساده است، همچنین در آینده شاهد اضافه شدن امکانات بیشتر به آن خواهیم بود. در حال حاضر این قالب از 4 طرح  با نام های Standard, Sidebar, Icons Grid, Hybrid پشتیبانی می کند، شما می توانید طرح دلخواه را از طریق قسمت “Skin Options” برای هاست خود انتخاب نمایید.

تصویری از قالب evolution در حالت Standard:

تصویری از قالب evolution در حالت Icons Grid:

از ویژگی های کاربردی این قالب می توان به ویرایشگر متن جدید و پیشرفته که مناسب کد نویسی و ویرایش کد می باشد اشاره نمود.

در حال حاضر قالب evolution به صورت پیشفرض در تمامی سرویس های هاستینگ و میزبانی وب اسپیس ایران فعال می باشد.

بدون شک قالب evolution با ساختار بروز و طراحی جدید، محیط کاربر پسندی داشته و مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت. با این حال ما به خوبی می دانیم ممکن است کاربرانی به دلیل ساختار سبک و بارگذاری سریع تر صفحات، عدم وجود افکت ها و آشنایی بیشتر، همچنان تمایل به استفاده از قالب enhanced داشته باشند. به همین دلیل امکان تغییر قالب پیشفرض هاست توسط کاربران فراهم شده تا هر کاربر بتواند قالب دلخواه را برای هاست خود انتخاب نماید، برای اطلاعات بیشتر در رابطه با تغییر قالب می توانید از آموزش تغییر قالب هاست دایرکت ادمین استفاده نمایید.

 قالب دایرکت ادمین – قالب جدید دایرکت ادمین – قالب evolution – قالب evolution دایرکت ادمین – پوسته جدید دایرکت ادمین – پوسته evolution – انتشار قالب دایرکت ادمین – قالب رسمی دایرکت ادمین – هاست دایرکت ادمین – قالب هاستتجربه بالاترین سطح کیفیت میزبانی وب
اسپیس ایران با بیش از ۱۰ سال تجربه، انواع خدمات میزبانی وب، ثبت دامنه و سرور های مجازی را با بالاترین سطح کیفیت ممکن ارائه می نماید.
خرید هاست
ثبت دامنه
سرور مجازی

بیشتر بخوانید

آموزش تنظیم ساب دامین روی آی پی یک هاست دیگر از طریق A Record در دایرکت ادمین

admin

آموزش تغییر دامنه هاست در دایرکت ادمین

admin

آموزش ورود به phpmyadmin در کنترل پنل دایرکت ادمین

admin

دایرکت ادمین چیست؟ (معرفی کنترل پنل دایرکت ادمین)

admin

آموزش ایجاد اکانت اف تی پی (FTP) در دایرکت ادمین

admin

نحوه فعال سازی hotlink protection در دایرکت ادمین

admin

نوشتن دیدگاه