...
اسپیس ایران | بلاگ
دامنه ها

آموزش و مراحل کامل رفع فیلتر دامنه

یکی از موضوعات نادری که شاهد آن هستیم انتخاب دامنه‌ هایی برای راه‌اندازی سایت توسط برخی کاربران است که از ابتدا فیلتر بوده اند و بر این اساس سایت در صورت راه‌اندازی در لیست فیلتر شده‌ها قرار می‌گیرد.

اما ثبت کننده دامنه که غافل از تاریخچه آن دامنه اقدام به راه‌اندازی سایتی بر روی آن کرده است در صورت مواجه شدن با این موضوع باید چه کند؟ آیا بهتر است که عطای دامنه را به لقایش بخشیده و یا راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟

جای نگراهی وجود ندارد، در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم تا دامنه خود را رفع فیلتر و همچون شرایط عادی وبسایت خود را راه اندازی کنید، اگر کاربری دامنه‌ جدیدی را خریداری کرد که دارای این شرایط بود، در ابتدا باید سایت خود را بر روی دامنه مورد نظر راه‌اندازی کند و سپس درخواست رفع فیلتر سایت را ارسال کند.

نحوه ارسال درخواست رفع فیلتر سایت:

1- سایت خود را در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی “samandehi.ir” ثبت نمایید.
2- به درگاه “درخواست رفع فیلتر” کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به نشانی “rafefilter.internet.ir” مراجعه نموده و به وسیله شناسه کاربری و کلمه عبور خود در ساماندهی (سایت فعلی) به عنوان مدیر سایت و با ارائه توضیحات کامل، درخواست رفع فیلتر دامنه خود را ارسال فرمایید.
3- پس از درخواست رفع فیلتر جهت پیگیری درخواست خود میتوانید با استفاده از شناسه کاربری و کلمه عبور ساماندهی در سایت رفع فیلتر کارگروه، از روند انجام رفع فیلتر سایت خود مطلع و تا پایان مراحل قانونی رفع فیلتر موضوع را پیگیری نمایید.
شایان ذکر است پس از ثبت تارنما در پایگاه ساماندهی ، تمامی مراحل رفع فیلتر ،از ابتدا تا انتها ، بصورت الکترونیکی و از طریق سایت “rafefilter.internet.ir” انجام شده و هیچ گونه نیازی به مراجعه حضوری با ارگان ها و نهادهای مختلف وجود ندارد.


آموزش رفع فیلتر دامنه – رفع فیلتر دامین – آموزش رفع فیلتر دامنه تازه ثبت شده – رفع فیلتر سایت – مراحل رفع فیلتر سایت – آموزش کامل رفع فیلتر وبسایت – رفع فیلتر دامنه ی فیلتر شدهتجربه بالاترین سطح کیفیت میزبانی وب
اسپیس ایران با بیش از ۱۰ سال تجربه، انواع خدمات میزبانی وب، ثبت دامنه و سرور های مجازی را با بالاترین سطح کیفیت ممکن ارائه می نماید.
خرید هاست
ثبت دامنه
سرور مجازی

بیشتر بخوانید

راهنمای کامل اتصال دامنه به وبلاگ (به همراه لیست دی ان اس های سرویس دهندگان وبلاگ)

admin

لیست دی ان اس های (DNS) معروف ترین سرویس دهندگان وبلاگ ایرانی

admin

محدودیت های رجیسترار دامنه های بین المللی resello برای ایرانیان

admin

آموزش تنظیم DNS (دی ان اس) دامنه

admin

با مردی که 14,962 دامنه در طی 24 ساعت به ثبت رسانده است آشنا شوید!

admin

ارزان ترین تعرفه ثبت دامنه های آی آر

admin

نوشتن دیدگاه