اسپیس ایران | بلاگ
اخبار اسپیس ایران

فعال سازی آنی تمامی سرویس ها

پنج شنبه 1393/01/28
فعال سازی آنی تمامی سرویس ها
از این تاریخ فعال سازی تمامی سرویس ها و خدمات اسپیس ایران به صورت آنی و به صورت خودکار بلافاصله پس از تکمیل سفارشات انجام خواهد شد.
در گذشته فعال سازی سرویس ها توسط تیم پشتیبانی در مدت زمانی کوتاه و طور معمول طی چند دقیقه پس از تکمیل سفارشات انجام می شد، با تغییرات انجام شده فعال سازی سرویس ها از این تاریخ بلافاصله پس از تکمیل سفارشات توسط سیستم انجام می شود و اطلاعات مربوط به سرویس ها در ایمیل برای کاربران ارسال خواهد شد.


 

ثبت و تمدید دامنه های بین المللی و فعال سازی سرویس های میزبانی وب نیز از این پس به صورت آنی انجام می شود و اطلاعات سرویس ها در ایمیل برای کاربران ارسال خواهد شد.

همانطور که می دانید ثبت تمامی دامنه های آی آر نیازمند شناسه نیک کاربران می باشد، در گذشته دریافت شناسه نیک از طریق ارسال تیکت برای کاربران انجام می شد، با تغییرات انجام شده از این پس شناسه نیک در مراحل سفارش در بخش تنظیمات دی ان اس از کاربران دریافت می شود و بلافاصله پس از ارسال سفارش دامنه های آی آر، دامنه به صورت خودکار به نام فرد مالک شناسه نیک رزرو خواهند شد، فعال سازی دامنه های آی آر پس از تایید وبسایت نیک انجام می شود.

اسپیس ایران میزبان مطمئن وبسایت شما

بیشتر بخوانید

افزایش درصد کمیسیون همکاری در فروش اسپیس ایران

admin

فروش هاست

admin

اخذ نماد اعتماد الکترونیکی

admin

تخفیف ویژه برای ثبت دامنه های com

admin

تغییرات در پلان های میزبانی وب

admin

یلدای شگفت انگیز اسپیس ایران

admin

نوشتن دیدگاه