خرید سرور مجازی (VPS)

سرور های مجازی اسپیس ایران با درایو های پرسرعت NVMe و SSD ارائه می شود و تمامی منابع سرور ها اختصاصی می باشد، هدف ما ارائه سرور هایی با بالاترین سطح کیفیت ممکن بوده است و با توجه به منابع اختصاصی، سرور های مجازی اسپیس ایران تا چندین برابر نسبت به سرور های مجازی هم رده خود قدرتمند تر می باشند. با خرید سرور های مجازی اسپیس ایران قادر به تجربه بالاترین سطح کیفیت سرور های مجازی در کلاس بین المللی می باشید.

سرور های مجازی اسپیس ایران به دو گروه تقسیم می شود: سرور های مجازی پلاتینیوم و سرور های مجازی SSD، در نگاه اول سرور های این دو گروه از مشخصات فنی تقریبا یکسان برخوردارند با این حال سرور های پلاتینیوم به عنوان آخرین نسل سرور های مجازی اسپیس ایران به دلیل سخت افزار قدرتمند تر، درایو های پرسرعت NVME و تراکم کمتر سرور ها از کیفیت بالاتری برخوردار می باشند.

امکان نصب انواع سیستم عامل های ویندوز و لینوکس نیز وجود دارد. در صورتی که قصد خرید سرور های مجازی را دارید این موارد یکی از بهترین انتخاب ها از نظر کیفیت خواهند بود.

سرور های مجازی اسپیس ایران

ویژه

سرور مجازی پلاتینیوم

آخرین نسل سرور های مجازی اسپیس
تا ۱۰ برابر سریع تر از سایر سرور های مجازی
ذخیره سازی NVMe 
قابل سفارش با موقعیت آلمان و فنلاند

از ۴۵۰,۰۰۰ تومان/ماهیانه

مشاهده سرور های مجازی پلاتینیوم

سرور مجازی SSD

تعرفه های مناسب در قبال کیفیت
تا ۴ برابر سریع تر از سایر سرور های مجازی
ذخیره سازی SSD 
قابل سفارش با موقعیت آلمان

از ۳۸۰,۰۰۰ تومان/ماهیانه

مشاهده سرور های مجازی SSD

fa fa-star

بالاترین سطح پایداری

fa fa-cube

منابع کاملا اختصاصی

fa fa-gears

کامل ترین پنل مدیریت سرور

fa fa-compress

پورت 1 گیگابیت

vps

:: 99.96% - 249 رای‌
100%

پرسش های متداول:

فعالسازی سرور های مجازی اسپیس ایران بلافاصله پس از تکمیل سفارش به صورت خودکار انجام شده و اطلاعات سرور از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد. در حدود 2 دقیقه پس از تکمیل سفارش، نصب خودکار سیستم عامل در سرور مجازی انجام شده و امکان اتصال به سرور وجود خواهد داشت.

۰۲۱-۷۷۰۰۰۰۰۳

۰۲۱-۲۲۲۳۸۶۹۰

پیامک: ۵۰۰۰۲۰۴۰۰۹۰

تمرکز اسپیس ایران ارائه سرویس های میزبانی وب با بالاترین کیفیت و مناسب ترین تعرفه های ممکن می باشد، سرویس هایی که کاربران را تا حد امکان از مشکلات جانبی دور نگاه دارد. خدمات اسپیس ایران شامل میزبانی وب، فروش هاست، ثبت دامنه، فروش هاست لینوکس، سرور مجازی، سرور اختصاصی و... می باشد.


SPACEIRAN 6.0 All Rights Reserved.