header-monitoring.jpg

خدمات مانیتورینگ اسپیس ایران


خدمات مانیتورینگ اسپیس ایران امکان مانیتورینگ آپتایم انواع سایت ها و سرور ها را بر اساس نام دامنه یا آی پی با قابلیت انتخاب یک پورت خاص  فراهم می کند، نحوه کار این سیستم به این صورت است که یک وبسایت یا آی پی طی مدت زمان مانیتورینگ در بازه های زمانی خاص قابل انتخاب (1دقیقه یا 5 دقیقه) بررسی می شود و در صورت عدم امکان دسترسی به آن آی پی یا بسایت، بلافاصله پیامک و ایمیل هشدار برای شما ارسال می شود تا شما اولین نفر باشید که از مشکلات سایت یا سرور خود با خبر می شوید. شما قادر خواهید بود مشکل را در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و برطرف کنید، در صورتی که در دسترس بودن سایت ها یا سرور های شما امری مهم و ضروری می باشد استفاده از این سیستم برای شما بسیار مفید و کارآمد خواهد بود.

شما قادر به مانیتورینگ آی پی، دامنه یا یک وبسایت خاص با قابلیت انتخاب یک پورت خاص توسط این خدمات هستید.

توسط این سرویس ها شما می توانید وضعیت فعال بودن وبسایت یا سرور خود را بررسی نمایید. به این شکل که آدرس کامل صفحه ای را که می خواهد برای فعال بودن بررسی شود را در زمان سفارش سرویس ثبت می کنید و هر زمان که امکان دسترسی به آن صفحه وجود نداشته باشد به طور خودکار از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد داد، این آدرس می تواند یک دامنه، ساب دامنه، آدرس وب، سرور، یک آی پی خاص و ... باشد.

استفاده از این سرویس ها به تمامی مدیران هاستینگ، ارائه دهندگان خدمات سرور، مدیران سایت ها، فروشگاه های اینترنتی و تمامی ارائه دهندگان خدمات اینترنتی و تحت وب پیشنهاد می شود، با استفاده از این سرویس شما اولین فردی خواهید بود که از در دسترس نبودن وبسایت خود مطلع می شوید و قادر خواهید بود تا مشکل را در کوتاه ترین مدت زمان ممکن برطرف نمایید، این موضوع کیفیت خدمات شما را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد و همواره خیالتان از در دسترس بودن سایت ها آسوده خواهد بود.

1 دقیقه

بررسی در دسترس بودن در بازه های زمانی 1 دقیقه ای
قابلیت مانیتورینگ 3 سایت یا آی پی
200 پیامک رایگان

هزینه راه اندازی اولیه 5,000 تومان
هزینه ماهیانه 5,000 تومان

سفارش آنلاین


5 دقیقه

بررسی در دسترس بودن در بازه های زمانی 5 دقیقه ای
قابلیت مانیتورینگ 1 سایت یا آی پی
100 پیامک رایگان

هزینه راه اندازی اولیه 5,000 تومان
هزینه ماهیانه 3,000 تومان

سفارش آنلاین

24 ساعت شبانه روز - 7 روز هفته - 365 روز سال مانیتورینگ بدون توقف
شما باید یک ربات باشید تا بتوانید به صورت 24 ساعته یک سایت یا سرور را مانیتور کنید تا از در دسترس بودن و کار کرد آن مطمئن شوید. این کار خسته کننده را به ما بسپارید و روز های تعطیل را با خیالی آسوده از تعطیلات لذت ببرید!

آگاهسازی و هشدار دهی برای Downtime ها
اولین نفری باشید که تا از بروز مشکل بر روی سرور یا سایت مورد نظرتان با خبر می شوید، ما شما را از طریق ارسال ایمیل و پیام کوتاه (SMS) با خبر می سازیم.

ارسال هشدار up شدن سرور
در زمان در دسترس قرار گرفتن سایت یا سرور شما پس از هر downtime به شما از طریق ایمیل و پیامک اطلاع داده می شود تا از در دسترس بودن سایت یا سرور خود اطمینان داشته باشید.

پشتیبانی از چندین پروتکل
ما از تمامی پروتکل های موجود و مورد استفاده ی شما برای سروریس های مختلف پشتیبانی می کنیم مانند : ping, HTTP, HTTPS, FTP, SSH, SMTP, DNS, POP3, IMAP, MySQL همچنین سیستم قابلیت پشتیبانی هر سرویس تحت استاندارد TCP/IP را دارا می باشد.

استفاده آسان
شما نیاز به هیچ نرم افزار پیچیده برای این کار نخواهید داشت، تمامی مراحل فعال سازی سرویس توسط اسپیس ایران انجام می شود، همچنین نیازی به قرار دادن هیچ کد خاصی در سایت شما یا دانش اولیه نخواهد بود.

لیست امکانات - کلیک کنید
تعرفه های پیام کوتاه - کلیک کنید

مانیتورینگ سایت و سرور - مانیتورینگ آپتایم - مانیتورینگ پینگ - مانیتورینگ پیامک و SMS

مانیتورینگ سایت - مانیتورینگ سرور  - مانیتورینگ آپتایم از طریق پیامک - مانیتورینگ سایت و سرور از طریق پیامک - پایشگر آنلاین - مانیتورینگ آنلاین سایت با SMS - بررسی وضعیت سرور - مانیتورینگ آی پی ip - مانیتورینگ سایت و سرور با پیامک و SMS - مانیتورینگ از طریق ایمیل - بررسی لحظه ای سایت و سرور - سامانه مانیتورینگ پیامک - اطلاع رسانی Downtime از طریق پیامک - مانیتورینگ اسپیس ایران

تماس با ما : 77000003-021    و   22238690-021       پیامک : 3000222385       ارتباط با ما


کلمات کلیدی: هاست لینوکس ارزان - فروش هاست - فروش هاست ایران - هاست ارزان - فروش هاست لینوکس هاست و دامنه - میزبانی وب - ثبت دامنه - هاست لینوکس - هاست ارزان - ثبت دامنه ارزان - ثبت دامنه ملی - میزبانی وب لینوکس - هاست و دامنه  - خرید هاست - خرید هاست ارزان - فروش هاست لینوکس ارزان - فروش هاست دایرکت ادمین - خرید سرور مجازی  - سرور مجازی ارزان - سرور مجازی SSD


spaceiran pricing1
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه اسپیس ایران محفوظ می باشد. Designed by SPACEIRAN v5.0.5 Copyright © 2011-2017 All Rights Reserved

SPACEIRAN v5.0.5 All Rights Reserved