اسپیس ایران | بلاگ
امنیت

چند نکته برای افزایش امنیت هاست

تا امروز مطالب زیادی در زمینه ی افزایش امنیت هاست در بخش بلاگ منتشر شده است و اکثر آن ها مطالب مفصل و کاملی بوده اند، برای مشاهده ی این مطالب می توانید به بخش آموزش ها، وردپرس و جوملا در بخش بلاگ مراجه کنید.
اما امروز در این مطلب قصد داریم تنها چند نکته از موارد امنیتی را به صورت کاملا خلاصه مرور کنیم.

به طور کلی چند مرحله اصلی برای بهبود امنیت جوملا، وردپرس و هر سیستم مدیریت محتوا وجود دارد.

1- همیشه از آخرین نسخه بروز رسانی شده استفاده نمایید.
2- تمام plugin هایی که استفاده می نمایید را بررسی کنید تا هیچ اشکال امنیتی شناخته شده مربوط به پلاگین ها وجود نداشته باشد.
3- از قالب ها، پلاگین ها، ماژول ها و افزونه های غیر استاندارد که معتبر نیستند استفاده نکنید، این موارد ممکن است حاوی فایل های مخرب باشند و متاسفانه در بسیاری موارد اینچنین است.
4- بر روی پوشه ی مدیریت کلمه عبور جداگانه تنظیم کنید.
5- تغییر سطح دسترسی فایل مربوط به پیکر بندی دیتابیس به صورت read only – chmod=400

این ها از موارد اصلی و اولیه برای حفظ امنیت هر سایتی هستند و رعایت این موارد به داشتن سایتی امن تر بسیار کمک خواهد کرد، در صورت هرگونه سوال یا مشکل می توانید از طریق بخش پشتیبانی اسپیس ایران با ما در ارتباط باشید، ما از پاسخگویی به شما خوشحال خواهیم بود.


افزایش امنیت هاست – چگونه سایتی امن تر داشته باشیم – خرید هاست امن – امنیت در هاستینگ – راه های افزایش امنیت سایت – بهترین راه های افزایش امنیت – نکات کلیدی امنیت سایت افزایش امنیت اسکریپت و مدیریت محتوا – خرید هاست امن – space iran – فروش هاست –  امنیت هاست – هاست امن

بیشتر بخوانید

مهم ترین نکات افزایش امنیت سایت

admin

چند نکته برای افزایش امنیت در رایانه های شخصی

admin

آموزش مسدود کردن آی پی در هاست

admin

نوشتن دیدگاه