اسپیس ایران | بلاگ
دامنه های بین المللی

آموزش رفع خطای Domain Suspension

در برخی موارد دسترسی به دامنه  های بین المللی ثبت شده مدتی پس از ثبت دامنه با پیام Domain Suspension مواجه می شود.

مطابق قوانین جدید آیکان لازم است تا مالکیت تمامی دامنه های بین المللی ثبت شده از طریق آدرس ایمیل تایید شود، عملیات احراز هویت مالکیت دامنه پس از ثبت از طریق ارسال یک ایمیل برای مالکیت دامنه انجام می شود و لازم است تا این ایمیل توسط مالک دامنه تایید شود. در صورتی که این ایمیل طی 15 روز از زمان ثبت دامنه توسط کاربر مورد تایید قرار نگیرد، دسترسی به دامنه موقتا مسدود و پیام Domain Suspension نمایش داده می شود.

برای رفع مسدودیت دامنه و خطای Domain Suspension تنها کافیست تا ایمیل مربوط به فعالسازی که در زمان ثبت دامنه برای شما ارسال شده است را تایید نمایید.

در صورت عدم دریافت این ایمیل می توانید در زمان مراجعه به دامنه و نمایش پیام Domain Suspension روی گزینه Resend Verification Email کلیک نمایید تا ایمیل فعالسازی دامنه مجددا برای شما ارسال شود.

نکته: دسترسی به دامنه پس از تایید ایمیل فعالسازی به چند ساعت زمان جهت بروزرسانی دی ان اس ها و حافظه کش سرویس دهنده اینترنت شما نیاز دارد.

در صورت عدم دریافت ایمیل فعالسازی لطفا پوشه ایمیل های اسپم خود را بررسی نمایید.

 خطای Domain Suspension – مسدود شدن دامنه – رفع مسدودیت دامنه – آموزش رفع مسدودیت دامین – ساسپند شدن دامنه – suspend domain – رفع مسدودیت دامین – عدم دسترسی به دامنه های بین المللی

بیشتر بخوانید

نحوه ورود به پنل دامنه های بین المللی

admin

فعال سازی دامنه های بین المللی

admin

افزایش جهانی قیمت دامنه های دات کام com.

admin

آموزش تنظیم دی ان اس های دامنه

admin

نوشتن دیدگاه