اسپیس ایران | بلاگ
وردپرس

دلایل مشکل در ورود به بخش مدیریت وردپرس

دلایل مشکل در ورود به بخش مدیریت وردپرس

یکی از مشکلاتی که در وردپرس رایج است و تا کنون برای بسیاری از کاربران در اسپیس ایران نیز رخ داده است مشکل عدم امکان ورود به بخش مدیریت وردپرس می باشد، این مشکل معمولا به این صورت است که کاربر پس از وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور ورود به بخش مدیریت وردپرس مجددا به صفحه ی ورود به بخش مدیریت وردپرس ارجاع داده می شود و عملا امکان ورود به بخش مدیریت وردپرس وجود ندارد.

راه حل این مشکل بسیار ساده است و این مشکل با برخی اقدامات ساده قابل حل می باشد دلایل اصلی که موجب ایجاد این مشکل می شود استفاده از برخی قالب های غیر استاندارد و یا نصب افزونه های خاص در وردپرس است که موجب ایجاد این مشکل می شود.

برای حل مشکل اقدامات زیر را انجام دهید:

1- قبل از انجام هرگونه تغییرات از وبسایت خود بک آپ کامل تهیه کنید.

2- وارد هاست سایت خود شوید و قالب مورد استفاده ی خود را حذف کنید، این کار باعث می شود تا وردپرس از قالب پیشفرض استفاده کند و در صورتی که مشکل ورود به مدیریت وردپرس به دلیل قالب بوده باشد این مشکل برطرف خواهد شد.

(در صورتی که از وبسایت خود بک آپ تهیه نکرده اید به هیچ عنوان این کار را انجام ندهید)

3- در صورت عدم حل مشکل پوشه ی مربوط به پلاگین های وردپرس را حذف کنید و امکان ورود به بخش مدیریت وردپرس را مجددا بررسی فرمایید، در صورتی که با حذف پوشه پلاگین های وردپرس مشکل ورود به وردپرس برطرف شده است این موضوع نشان می دهد که دلیل عدم امکان ورود به بخش مدیریت وردپرس نیز به دلیل وجود یکی از پلاگین ها در وردپرس بوده است، احتمالا حذف کامل پوشه ی پلاگین ها بارگذاری کل وردپرس را با مشکل مواجه خواهد کرد، اکنون زمان این است که از بک آپی که در ابتدا از وردپرس تهیه کرده اید مجددا پوشه پلاگین ها را در محل اولیه خود آپلود کنید و در آن پلاگین مشکوکی که تصور می کنید باعث ایجاد این مشکل شده است را حذف کنید.

این اقدامات معمولا 95 درصد مشکلات مربوط به ورود به بخش مدیریت وردپرس را برطرف می کنند.

 


مشکل ورود به مدیریت وردپرس – مشکلات وردپرس – wp-login – کلمه عبور وردپرس نادرست است – مشکلات بخش مدیریت وردپرس – عدم ورود به مدیریت وردپرس – ورود به بخش مدیریت وردپرس

بیشتر بخوانید

دلایل نمایش صفحه سفید وردپرس

admin

وردپرس چیست؟ معرفی و بررسی کامل word press

admin

آموزش تنظیمات اف تی پی در ورد پرس

admin

دانلود وردپرس 3.8 نسخه اصلی

admin

آموزش کامل تنظیمات اف تی پی در وردپرس

admin

11 نکته برای افزایش امنیت در وردپرس

admin

نوشتن دیدگاه