اسپیس ایران | بلاگ
هاستینگ

آموزش ریست حافظه کش مرورگر های فایرفاکس، گوگل کروم و اپرا

آموزش ریست حافظه کش مرورگر های فایرفاکس، گوگل کروم و اپرا

براساس درخواست هایی که از طریق بخش پشتیبانی برای ما ارسال می شود بسیاری از کاربران پس از تغییر و ست شدن دی ان اس های دامنه به سرویس های خود دسترسی ندارند و یا وبسایت های آنان همچنان از سرور قبل بارگذاری می شود، دلیل لود شدن سایت ها از سرور قبل در بسیاری مواقع به دلیل کش مرورگر می باشد.  تنها راه حل این مشکل حذف کش مرورگر می باشد و در ادامه نحوه ی ریست کردن حافظه ی کش در مرورگر های مختلف توضیح داده شده است.

آموزش حذف کش در موزیلا فایرفاکس:

برای حذف کش در این مرورگر به Options رفته و وارد تب Advanced شوید. در اینجا وارد تب Network شوید. حال در قسمت Cached Web Content بر روی Clear Now کلیک کنید تا کش مرورگرتان حذف شود.

آموزش حذف کش در گوگل کروم:

برای حذف کش در این مرورگر به Settings رفته و وارد بخش History شوید. در اینجا بر روی Clear browsing data کلیک و فقط گزینه Empty the cache را تیک بزنید. قسمت Obliterate the following items from را هم بهتر است بر روی the last 4 weeks تنظیم کنید. حالا می توانید برای حذف کش بر روی Clear browsing data کلیک کنید.

آموزش حذف کش در اپرا:

برای حذف کش در این مرورگر به Settings و سپس به Delete Private Data رفته و در پنجره باز شده فقط گزینه Delete entire cache را انتخاب کنید. سپس بر روی Delete کلیک کنید تا کش مرورگرتان حذف شود.

ریست کش مرورگر – حافظه ی کش – پاک کردن حافظه ی کش در مرورگر – cache reset – ریست cache – ریست cache فایرفاکس – firefox cache reset – opera ریست کش – ریست حافظه کش مرورگر گوگل کروم – google chrome cache reset – ریست کش گوگل کروم – حافظه ی کش مرورگر ها ریست – ریست حافظه ی کش – reset cache browser – ریست cache فایرفاکس – ریست – empty cache – حل مشکل دی ان اس – عدم دسترسی به سایت پس از تغییر دی ان اس – مشکل کش دی ان اس – کش مرورگر – حذف کردن کش مرورگر ها –

بیشتر بخوانید

ریدایرکت چیست؟

admin

آموزش ورود به اکانت ایمیل هاست

admin

نحوه دسترسی به اکانت ایمیل هاست و webmail

admin

MySql چیست؟ تاریخچه ی MySQL و مراحل تکامل آن

admin

آی پی چیست؟ (مقاله ای کامل در مورد IP و انواع آن)

admin

آی پی استاتیک چیست؟

admin

نوشتن دیدگاه