اسپیس ایران | بلاگ
نرم افزار

دانلود اینترنت دانلود منیجر IDM 6.19.1

دانلود اینترنت دانلود منیجر IDM 6.19.1

Internet Download Manager یا دانلود منیجر برنامه ای قدرتمند ، مشهور و کاربردی برای مدیریت حرفه ای بر فایل های دانلودی شماست که با تکنولوژی بالا باعث افزایش سرعت دانلود شما می شود.
دانلود منیجر با تقسیم فایل مورد دانلود به ۸ قسمت مساوی، مانند نرم افزارهای مشابه دیگر تا حدودی به افزایش سرعت دانلود و کاهش زمان آن کمک می کند.به قطع این نرم افزار نیاز به معرفی ندارد و اکثر کاربران دنیای مجازی از ان استفاده و یا نام انرا شنیده اند! یک نرم افزار قوی و حرفه ای جهت دانلود آسان و پر سرعت از اینترنت می باشد. یک شتاب دهنده سرعت واقعی دانلود که تجربه شیرین یکی دانلود عالی را به کاربران اهدا می کند.  نرم افزار دانلود منیجر بطور هوشمند و با توجه به پهنای سرعت اینترنت کاربر فایل را بصورت هوشمندانه تقسم بندی میکنم و شروع به دانلود می نماید.

تکه تکه شدن فایل باعث افزایش سرعت دانلود و بالا رفتن قدرت دریافت می شود. منطبق شدن و سازگاری کامل با انواع مروگر ها و سایت ها دانلود را از سایت هائی همچون YouTube, Google Video, MySpaceTV آسان نموده است. این نرم افزار با مرورگرهای مختلف شامل Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 و تمامی مرورگرهای معروف دیگر ، سازگار می باشد و دانلود خودکار را از طریق مرورگر برای شما فراهم می کند. شما می توانید فایل ها را از طریق Drag & Drop بر روی نرم افزار بکشید یا از محیط نرم افزار برای دانلود فایل ها استفاده کنید. Internet Download Manager می تواند در زمان تعیین شده به مودم شما متصل شود، فایل های دلخواه شما را دانلود کند سپس اتصال اینترنت را قطع کند یا کامپیوتر را خاموش کند.در ادامه مطلب میتوانید نسخه جدید دانلود منیجر را به همراه دیگر ویژگی های ان مشاهده نمایید، با اسپیس ایران در ادامه مطلب همراه باشید.

برخی از ویژگی های دانلود منیجر Internet Download Manager :
– دانلود آسان و سرعت بالا در دانلود فایلها
– دسته بندی فایلهای دانلود شده
– بالا ترین کیفیت در دانلود
– پشتیبانی از پروتکل های HTTP و FTP و HTTPS و…
– امکان قطع دانلود در هنگام دانلود و ادامه آن
– پشتیبانی از proxy servers
– پشتیبانی از کشیدن و رها کردن یا Drag and Drop
– ارتباط کامل و دقیق با IE7 و Google Chrome
– ارتباط خوب با MSN Explorer, Avant, MyIE, AOL
– دانلود تمامی لینکهای موجود در یک Web page با یک کلیک
– کمک به تکمیل سازی جستجوگر در حالت offline
– رد شدن از فیلتر و دانلود پکتها
– امکان استفاده از آنتی ویروس نصب شده در کامپیوتر برای چک کردن فایل در حال دانلود
– امکان Resume در مواردی از قبیل ایجاد مشکل در شبکه و یا قطع شدن ارتباط با اینترنت

آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار Internet Download Manager:
1- ابتدا دقت داشته باشید که حتما آنتی ویروس شما غیرفعال باشد تا از پاک شدن فایل فعال سازی نرم افزار جلوگیری شوید.
2- حال فایل دانلود شده خود را از حالت فشرده خارج کنید.
3- با استفاده از CTRL + ALT + DELETE به قسمت Task Manager و سپس بخش Processes رفته و فایل اجرایی IDMan.exe را پیدا کنید. روی آن راست کلیک کرده و گزینه End Process را انتخاب نمایید. (در صورت نبود این فایل اجرایی در لیست Processes به مرحله 4 بروید)
4- حال فایل اکسترکت شده در مرحله 2 را باز کرده و فایل اجرایی موجود را نصب نمایید.
5- پس از اتمام نصب، فایل داخل پوشه Patch و یا Crack را به محل نصب نرم افزار انتقال داده و در آنجا  بصورت Run As Administrator اجرا کنید و نرم افزار خود را پچ نمایید. حال به اجرای نرم افزار بپردازید.
توجه: در صورت دریافت اررور Could not found، محل نصب نرم افزار را به صورت دستی وارد نمایید. هنگامی که از شما درخواست جستجو برای فایل اجرایی نرم افزار شد، آن را تایید کنید و فایل اجرایی نرم افزار را که واقع در یکی از دو فولدر Program Files\Internet Download Manager یا Program Files(x86)\Internet Download Manager می باشد انتخاب نمایید و اجازه دهید نرم افزار پچ شود.

دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

نام فایل: Internet Download Manager 6.19.1 Final

حجم فایل: 5.8MB

نسخه: 6.19.1

دانلود

پسورد فایل دانلود شده: www.spaceiran.com

دانلود اینترنت دانلود منیجر – دانلود نرم افزار idm – دانلود نرم افزار دانلود منیجر – اینترنت دانلود منیجر دانلود – دانلود آخرین ورژن idm nhkg,n – دانلود internet download manager – دانلود idm – دانلود فایل کرک اینترنت دانلود منیجر – دانلود منیجر ویندوز – افزایش سرعت دانلود – آخرین نسخه دانلود منیجر – فایل crack اینترنت دانلود منیجر – آموزش نصب دانلود منیجر – آموزش کرک نرم افزار idm – دانلود رایگان دانلود منیجر

بیشتر بخوانید

دانلود نرم افزار دفترچه تلفن برای ویندوز

admin

دانلود نرم افزار وایبر برای ویندوز

admin

دانلود نسخه قابل حمل نرم افزار note pad ++ نسخه 6.5.4

admin

دانلود نرم افزار تهیه بک آپ از اطلاعات – FBackup 5.4.779

admin

دانلود نرم افزار مدیریت دستگاه های متصل شده به وایرلس – Wireless Network Watcher 1.80

admin

دانلود فلش پلیر 32.00.156 برای تمامی مرورگر ها

admin

نوشتن دیدگاه