اسپیس ایران | بلاگ
اندرویید

دانلود نرم افزار بازار برای اندرویید

دانلود نرم افزار بازار برای اندرویید

بازار اندروید ۵.۰.۶ به دلیل تحریم آی پی های ایران توسط گوگل کاربران ایرانی نمی توانند از نرم افزار Market استفاده کنند. نرم افزار بازار اندروید یا Android Market که امروز برای شما آماده کرده ایم ایرانی و فارسی می باشد و تا حدودی در سطح آندروید مارکت می باشد و در صورت داشتن اینترنت می توانید به راحتی و بدون محدودیت به دنیایی از نرم افزار و بازی دسترسی داشته باشید این نرم افزار محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران فارسی زبان دارد و اگر یکی از کاربران سیستم عامل آندرویید هستید پیشنهاد می کنیم تا حتما از این نرم افزار استفاده کنید، کار با این نرم افزار بسیار ساده است و محیط کاربری مناسبی برای این نرم افزار طراحی شده است.

از قابلیت های دیگر برنامه بازار آندروید داشتن برنامه های فارسی و ساخت ایران نیز می باشد. شما هم اکنون می توانید نرم افزار بازار اندروید را به صورت رایگان از وبسایت اسپیس ایران – بخش بلاگ دریافت نمایید.

جهت دانلود نرم افزار بازار در ادامه مطلب با اسپیس ایران همراه باشید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار بازار اندروید مارکت :

– دریافت برنامه در دسته های خاص
– قابلیت دریافت و ویژگی ادامه دانلود (Resume)
– امکان اتصال به حساب کاربری در کافه بازار
– امکان خرید برنامه های فارسی تل
– مجموعه ی کاملی از نرم افزار ها و بازی های رایگان
– امکان خرید نرم افزار های فارسی
– امکان به روز رسانی نرم افزار های نصب شده
– امکان خرید کارت شارژ
– سازگار با اندروید ۱.۶ و بالاتر

دانلود نرم افزار بازار نسخه 5.0.6

نام فایل: bazaar-5.0.6

حجم فایل: 1.4MB

ورژن: 5.0.6

دانلود

پسورد فایل دانلود شده: www.spaceiran.com

دانلود برنامه بازار – دانلود بازار آندرویید – دانلود رایگان برنامه های آندرویید – دانلود bazaar – دانلود bazar – دانلود برنامه بازار برای سیستم عامل آندرویید – دانلود بازار android – نصب برنامه در آندرویید – دانلود بازار  – دانلود app بازار – دانلود رایگان برنامه بازار – دانلود رایگان bazar – دانلود آخرین ورژن بازار – نصب بازار – نصب نرم افزار بازار در آندرویید – دانلود بازار 5 – دانلود ورژن 5 نرم افزار بازار – بازار آندرویید مارکت

بیشتر بخوانید

دانلود آپدیت 7.65 بازی clash of clans اندرویید

admin

نوشتن دیدگاه